Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5881323590
REGON: 191157845
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Prowadzony przez nas zakład stolarski działa w branży od 1970 roku. Siedziba zakładu znajduje się w Wejherowie, na terenie województwa pomorskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Ryszard Pionk. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Nasz zakład stolarski ma swoją siedzibę w Wejherowie. W branży działamy od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, a także zyskać zaufanie wielu Klientów.

Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego zapewniamy tylko trwałe produkty, a także solidne i estetyczne wykonanie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, świadczymy szeroki zakres usług. W ich skład wchodzą między innymi:
  • okna
  • drzwi
  • schody
Wykonujemy drzwi i okna we wszystkich rozmiarach. Produkowane przez nas artykuły wykorzystywane są między innymi w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Oferujemy okna z drewna zarówno klasyczne, jak i te bardziej nietypowe. Każdy model charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Specjalizujemy się w produkcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak:
  • drzwi klasyczne
  • drzwi stylowe
  • drzwi awangardowe
  • drzwi bogato zdobione
  • drzwi mieszane
  • drzwi antywłamaniowe
Oferujemy również schody w wielu wzorach: stylowe i nowoczesne, kolonialne, proste, zabiegowe, a także kręcone. Nasza oferta jest stworzona w taki sposób, aby każdy znalazł to, czego potrzebuje.

Doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu gwarantują Państwu produkty najwyższej jakości. Stawiamy na dobrą współpracę z klientem i terminowość wykonywanych usług. Gwarantujemy korzystne i konkurencyjne ceny. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełen opis oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ryszard Pionk Usługi stolarskie

Ryszard Pionk Usługi stolarskie, Wejherowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Ryszard Pionk Usługi stolarskie