Kompleksowa budowa domów
Kompleksowa budowa domów, RS-Dom Radosław Skarżycki, Wrzosów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5381766025
REGON: 361887934
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy RS-Dom znajduje się we Wrzosowie, w powiecie radzyńskim, w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo należące do Radosława Skarżyckiego specjalizuje się w budowie domów. Działa od 2015 roku na terenie Lublina i okolic.

Oferta

Budowa domów jednorodzinnych to skomplikowane zagadnienie, dlatego najlepiej powierzyć je doświadczonej firmie budowlanej, takiej jak RS-Dom. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Buduje domy jednorodzinne murowane, szkieletowe i energooszczędne. Powierzchnia domów, rozkład pomieszczeń i wyposażenie zależy od oczekiwań klientów. Budowa domów od podstaw rozpoczyna się od zdobycia potrzebnych pozwoleń i przygotowania terenu inwestycji. Firma kopie pod fundamenty i wylewa je, by mieć trwałą podstawą pod budowę obiektu. Na tak przygotowanym terenie stawiane są ściany, budowane stropy i konstrukcje dachowe. Przedsiębiorstwo zajmuje się kryciem dachów, montażem ocieplenia i wznoszeniem kominów. Prace polegają również na zewnętrznych i zewnętrznych usługach wykończeniowych. W ramach nich przedsiębiorstwo podejmuje się takich prac jak:
  • budowa schodów
  • montaż stolarki okiennej
  • montaż drzwi
  • układanie instalacji gazowej
  • układanie instalacji elektrycznej
  • układanie instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • wylewanie podłóg
  • tynkowanie
Prace wykończeniowe to również malowanie i układanie płytek w salonach, kuchniach i łazienkach. Dodatkowo możliwe jest zagospodarowanie poddaszy i ogrodu przylegającego do domu.

W sprawie budowy domów można się kontaktować pod podanym numerem telefonu lub adresem mailowym, natomiast więcej informacji dotyczących firmy RS-Dom i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt RS-Dom Radosław Skarżycki

RS-Dom Radosław Skarżycki, Wrzosów

Opinie (5)

Opinie o firmie RS-Dom Radosław Skarżycki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Radosław S.
Radosław S.
5.0
20.04.2019
Zapraszamy do współpracy, adres firmy oraz biura Ciecierzyn 78A, 21-003 Ciecierzyn.
Sebastian
Sebastian
5.0
16.06.2019
Nie tylko wznieśli dom, ale również wykończyli wnętrza. Mogłem się wprowadzić do gotowego miejsca.
Norbert
Norbert
5.0
20.05.2019
Piękny dom mi wybudowali! Solidny, murowany obiekt i ładnie wykończone wnętrza to coś, za co warto zapłacić.
Darek
Darek
5.0
18.04.2019
Profesjonaliści. Budowa domu od podstaw zajęła im mniej czasu niż myślałem, a wszystko jest dokładnie tak, jak chciałem.
Emil
Emil
5.0
27.03.2019
Polecam firmę RS-Dom. Dzięki nim mam swój wymarzony dom na wsi!