Oferujemy wysokiej jakości filtry osadnikowe i mechaniczne
Oferujemy wysokiej jakości filtry osadnikowe i mechaniczne, ROsmosis, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9271041033
REGON: 970613438
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Rosmosis znajduje się w Zielonej Górze. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu urządzeń uzdatniających wodę i nie tylko. Osobą decyzyjną jest Krzysztof Błaszczyk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i wdrażanie systemów, które mają za zadanie uzdatnić wodę. Posiadamy dwudziestojednoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa i osoby prywatne.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • uzdatnianie wody,
  • zmiękczanie wody,
  • odżelazianie wody,
  • odmanganianie wody,
  • filtry do oczyszczania wody,
  • kominki paletowe,
  • kotły,
  • piece,
  • filtry membranowe,
  • zadaszenia basenów.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Projektowanie systemów uzdatniania wody odbywa się też przy pomocy nowoczesnych technologii. Głównie zajmujemy się wykonywaniem urządzeń
zmiękczających i nieodżelaziających wodę.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Naszym klientom proponujemy systemy oczyszczania wody, które zapewnią likwidację osmozy z wody, która jest przepuszczona przez membranę osmotyczną. Metoda ta jest bardzo znana i cechuje się wysokim stopniem oczyszczania.

W sprzedaży posiadamy ogromny wybór filtrów do oczyszczania wody, między innymi filtrów osadnikowych i mechanicznych. Dodatkowo projektujemy także instalacje kolektorów słonecznych oraz podłączamy i uruchamiamy kotły i kominki na pellet. Specjalizujemy się również w technice basenowej. W tym zakresie zajmujemy się wykonawstwem basenów, zadaszeń do basenów, jak i instalacji zasilania wodą basenów kąpielowych.

Od lat jesteśmy członkiem Water Quality Association, która ma na celu propagowanie, popieranie i standaryzowanie wysokiej jakości usług zaopatrywania w wodę. Wszystkie nasze systemy posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie.

Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Rosmosis, która znajduje się w Zielonej Górze.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt ROsmosis

ROsmosis, Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie ROsmosis