Rolety do mieszkań i biur
Rolety do mieszkań i biur, Rol-Bud Adam Szpotański, Czaplinek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230381118
REGON: 016196574
Rok założenia:
2000

O firmie

Firma Rol-Bud znajduje się w Czaplinku, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w produkcji osłon okiennych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2000 roku. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjne ceny. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Adam Szpotański.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Rol-Bud jest produkcja oraz sprzedaż rolet. Rolety chronią przed nasłonecznieniem pomieszczenia oraz włamaniami, a dodatkowo jest ciekawym elementem wystroju wnętrz. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy także montaż zakupionych przez Klienta osłon okiennych. Ponadto podejmiemy się ich naprawy. W naszej ofercie można znaleźć rolety materiałowe, zewnętrzne oraz antywłamaniowe.

Rolety zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne. Ich wielką zaletą jest ochrona przed słońcem, wiatrem, deszczem czy śniegiem - to świetna izolacja termiczna domu. Ponadto tego rodzaju rolety zwiększają izolację akustyczną oraz obniżają poziom hałasu. Oprócz tego, mają takie zalety jak:
  • oszczędność energii cieplnej,
  • zachowanie prywatności,
  • opóźnienie czasu włamania,
  • zapobieganie nasłonecznieniu się pomieszczenia.
Nasza oferta obejmuje również produkcję i sprzedaż żaluzji. Dysponujemy żaluzjami pionowymi, technicznymi, stałymi oraz poziomymi, w tym poziomymi zewnętrznymi. Szczególnie polecamy pergole, będą atrakcyjną ozdobą w ogrodzie lub na działce wypoczynkowej. Zapewniamy, że pergola porośnięta roślinami będzie bardzo efektowna.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która służy pomocą oraz fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich osłon okiennych. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

W razie pytań prosimy o kontakt telefonicznego bądź mailowego, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Rol-Bud.

Artykuły

Jak dobrać rolety do wnętrz swojego domu?
Jak dobrać rolety do wnętrz swojego domu?
Przy zakupie rolet materiałowych warto zwracać uwagę na deklarację własności użytkowych produktu. Przede wszystkim ważny jest wskaźnik przezierności światła.
Rolety zewnętrzne – dla klientów indywidulanych i instytucjonalnych
Rolety zewnętrzne – dla klientów indywidulanych i instytucjonalnych
Rolety zewnętrzne zapewniają nie tylko piękny wygląd różnym budynkom, ale także są świetnymi izolatorami akustycznymi, termicznymi i światła słonecznego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Rol-Bud Adam Szpotański

Rol-Bud Adam Szpotański, Czaplinek

Opinie (5)

Opinie o firmie Rol-Bud Adam Szpotański

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sebastian
Sebastian
5.0
15.09.2019
Pracownicy bardzo mili, pomogli mi w wyborze odpowiednich rolet. Jestem zadowolony, na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
29.07.2019
Firma godna polecenia, zamontowali rolety antywłamaniowe w naszym biurze. Rzetelnie i sprawnie.
Bartosz
Bartosz
5.0
15.05.2019
Rolety wykonane z wysokiej jakości materiału, polecam serdecznie.
Emilia
Emilia
5.0
02.03.2019
Zleciliśmy firmie Rol-Bud naprawę rolet zewnętrznych. Zależało nam na czasie, a oni zrealizowali zlecenie w ustalonym terminie. Jesteśmy wdzięczni, dziękujemy i polecamy!
Adrian
Adrian
5.0
30.01.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się montażu zakupionych wcześniej rolet. Pracownicy w krótkim czasie zamontowali rolety w oknach w całym domu. Wszystko wykonane rzetelnie, jestem zadowolony. Polecam serdecznie.