Dodatkowe dane

Rok założenia:
1986

Polecane oferty

Polskie wybrzeże zachwyca widokami i atrakcjami o każdej porze roku. Ciekawym miejscem do spędzenia...
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim oraz przystanią położona nad Morzem Ba...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...
Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Niechorze w województwie zachodniopomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1986. Przedsiębiorstwo znajduje się na Ludna 10. Kod pocztowy do korespondencji to: 72-350 Niechorze. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.0951093137255N, 15.072702254902E. Branża Noclegi i kwatery prywatne to dziedzina, w której firma "Rodziewicz W. Wynajem pokoi" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Rodziewicz W. Wynajem pokoi" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Niechorze jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 91 386 32 26.

Kontakt

Kontakt Rodziewicz W. Wynajem pokoi

Rodziewicz W. Wynajem pokoi, Niechorze

Opinie (0)

Opinie o firmie Rodziewicz W. Wynajem pokoi