Polecane oferty

Poznań, Półwiejska 18
Oferujemy Państwu wyśmienite pizze, które wypiekamy na miejscu w lokalu. Do produkcji używamy natur...
Poznań, Wyszomierska 4
Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Specjalizujemy się w kuchni polsk...
Poznań, os. Orła Białego 74
Mamy Państwu do zaoferowania duży wybór smacznych pizz, przygotowywanych według sprawdzonych przepi...
Mosina, Farbiarska 28
Proponujemy Państwu wyjątkowe dania kuchni włoskiej, polskiej, meksykańskiej oraz amerykańskiej. Sp...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7792040957 została umieszczona firma: "Roberto. Catering & pizzeria".

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Poznań w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Głogowska 131/133. Kompletne współrzędne GPS to: 16.89157N, 52.38754E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: robert28oo@interia.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Roberto. Catering & pizzeria" to Pizzerie.

"Roberto. Catering & pizzeria" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 663 30 45 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Informacje o działalności

NIP: 7792040957
Branża: Pizzerie

Opinie (0)