Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7792040957
Branża:

Polecane oferty

Poznań, Kurlandzka 11C, (osiedle Rusa)
Głównym przedmiotem działalności firmy Magic Pizza jest produkcja oraz sprzedaż pizzy. Możemy Państ...
Leszno, Kubańska 30
W branży gastronomicznej działamy od trzech lat, jednak przez ten czas zyskaliśmy ogromne zaufanie ...
Masz ochotę na zjedzenie czegoś dobrego na trasie? Najlepszym miejscem na zrobienie sobie przerwy j...
Poznań, Limanowskiego 2
Oferujemy Państwu szeroki wybór dań, głównie pizze. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa pizzę...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7792040957 została umieszczona firma: "Roberto. Catering & pizzeria".

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Poznań w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Głogowska 131/133. Kompletne współrzędne GPS to: 52.38754N, 16.89157E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: robert28oo@interia.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Roberto. Catering & pizzeria" to Pizzerie.

"Roberto. Catering & pizzeria" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 663 30 45 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Roberto. Catering & pizzeria

Roberto. Catering & pizzeria, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Roberto. Catering & pizzeria