Polecane oferty

Poznań, Półwiejska 18
Oferujemy Państwu wyśmienite pizze, które wypiekamy na miejscu w lokalu. Do produkcji używamy natur...
Poznań, Mostowa 3A
Kuchnia, z której słyną Włochy, smakuje każdemu. Dzięki naszej ofercie także Państwo możecie jej sp...
Poznań, Wyszomierska 4
Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Specjalizujemy się w kuchni polsk...
Poznań, os. Orła Białego 74
Mamy Państwu do zaoferowania duży wybór smacznych pizz, przygotowywanych według sprawdzonych przepi...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7792040957 została umieszczona firma: "Roberto. Catering & pizzeria".

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Poznań w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Głogowska 131/133. Kompletne współrzędne GPS to: 16.89157N, 52.38754E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: robert28oo@interia.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Roberto. Catering & pizzeria" to Pizzerie.

"Roberto. Catering & pizzeria" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 663 30 45 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Informacje o działalności

NIP: 7792040957
Branża: Pizzerie

Opinie (0)