Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7792040957
Branża:

Polecane oferty

Poznań, Limanowskiego 2
Oferujemy Państwu szeroki wybór dań, głównie pizze. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa pizzę...
Leszno, Kubańska 30
W branży gastronomicznej działamy od trzech lat, jednak przez ten czas zyskaliśmy ogromne zaufanie ...
W prowadzonej przez nas restauracji znajdą Państwo głównie specjały kuchni włoskiej. Zapewniamy mił...
Poznań, Półwiejska 18
Oferujemy Państwu wyśmienite pizze, które wypiekamy na miejscu w lokalu. Do produkcji używamy natur...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7792040957 została umieszczona firma: "Roberto. Catering & pizzeria".

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Poznań w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Głogowska 131/133. Kompletne współrzędne GPS to: 52.38754N, 16.89157E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: robert28oo@interia.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Roberto. Catering & pizzeria" to Pizzerie.

"Roberto. Catering & pizzeria" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 663 30 45 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Roberto. Catering & pizzeria

Roberto. Catering & pizzeria, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Roberto. Catering & pizzeria