O reklamie wiemy wszystko
O reklamie wiemy wszystko, Rewaloryzacja, Kłodzko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8831123347
REGON: 21756641

O firmie

Firma Rewaloryzacja istnieje na rynku od 1986 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Kłodzku, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się wykonawstwem tablic i banerów reklamowych. Osobą decyzyjną jest Paweł Michalski.

Oferta

Głównym profilem firmy Rewaloryzacja są usługi reklamowe. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Wykonujemy:
  • kasetony,
  • potykacze,
  • banery,
  • litery przestrzenne,
  • wydruki wielkoformatowe,
  • kasetony świetlne,
  • nadruki na tkaninach,
  • grawerton.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Charakteryzuje nas oryginalność, dlatego staramy się, by każdy produkt reklamowy był niepowtarzalny.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Korzystamy też z nowoczesnych technologii oraz wcześniej przygotowanych projektów i rysunków, co znacznie ułatwia nam wykonywanie powierzonych obowiązków zawodowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są reklamy umieszczane na pojazdach, nadruki na blachach, oraz druk solwentowy i ksero wielkoformatowe. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się grawerton. Jest to nowoczesna forma wykonywania nadruków na blasze. Dzięki temu można wykonać tabliczkę pamiątkową, dyplom lub tabliczkę gratulacyjną. Niewątpliwą zaletą tej metody jest szybkość i estetyka wykonania.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej firmy Rewaloryzacja w Kłodzku.

Artykuły

Skuteczna reklama, powiernictwo inwestycyjne oraz wykonywanie dokumentacji projektowej
Skuteczna reklama, powiernictwo inwestycyjne oraz wykonywanie dokumentacji projektowej
Firma Z-U-I Rewaloryzacja działa z powodzeniem w dwóch branżach: projektowej (budownictwo ogólne i drogowe) oraz reklamowej (witryny, banery, szyldy, kasetony)
Skuteczność i zalety podświetlanych kasetonów reklamowych
Skuteczność i zalety podświetlanych kasetonów reklamowych
Reklama świetlna zaliczana jest do form o największym zakresie oddziaływania. Informacja dociera do odbiorcy przez całą dobę. Jedną z jej postaci są kasetony.

Wideo

Kontakt

Kontakt Rewaloryzacja

Rewaloryzacja, Kłodzko

Opinie (6)

Opinie o firmie Rewaloryzacja

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
30.05.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam gorąco.
Paweł
Paweł
5.0
25.03.2019
Od lat korzystam z usług tej firmy i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Wykonują dla mojej firmy wydruki wielkoformatowe, potykacze i banery. Polecam.
Marcelina
Marcelina
5.0
16.01.2019
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Wykonali dla mnie piękną tabliczkę gratulacyjną metodą grawertonu. Polecam.
Andrzej
Andrzej
5.0
15.11.2018
Współpraca z firmą Rewaloryzacja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Patrycja
Patrycja
5.0
23.09.2018
Bardzo fajna firma, która proponuje wiele rozwiązań z zakresu reklamy. Wykonują świetnej jakości wydruki wielkoformatowe. Polecam serdecznie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.10.2015
Jestem bardzo zadowolony. :)