Kompleksowe usługi kserograficzne
Kompleksowe usługi kserograficzne, Reprocentrum, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 17:00
Wt.
08:30 - 17:00
Śr.
08:30 - 17:00
Cz.
08:30 - 17:00
Pt.
08:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832821810
REGON: 220010258
Dodatkowe kontakty:

602 789 754

Rok założenia:
2005

O firmie

Reprocentrum to firma działająca w branży reprograficznej od 1998 roku. Przedsiębiorstwo z Gdańska oferuje swoje usługi klientom z całego Trójmiasta. Są wśród nich biura projektowe, a także studenci kierunków artystycznych i technicznych.

Oferta

Jeśli zastanawiają się Państwo jak powielić dokumenty, mapy i plany, to najlepiej zgłosić się do Reprocentrum. W nowoczesnym zakładzie realizowane są nawet najtrudniejsze zlecenia reprograficzne, niezależnie od liczby kopii, wykorzystywanych materiałów i ustalonego terminu. Wysoka jakość wynika z doświadczenia pracowników oraz zastosowania nowoczesnych rozwiązań, takich jak wydruki laserowe. Ponadto dla wygody klientów materiały można przesłać drogą elektroniczną. Edytowane i drukowane są materiały z najpopularniejszych aplikacji, np. Photoshop i Adobe Acrobat.

Usługi oferowane przez firmę to między innymi kserowanie w kolorze i czarno-białe małych oraz dużych formatów. W zakładzie wykonywane są również czarno-białe i kolorowe wydruki na papierze, folii i kalce oraz skanowanie. Duże i małe powierzchniowo skany kolorowe i czarno-białe, mogą być zapisywane w różnych formatach, np. tif, .jpg, .pdf, .bmp.

Reprocentrum oferuje również takie usługi jak:
  • kalibracja map
  • skład ręczny
  • skład maszynowy
  • oprawianie dokumentacji technicznej
  • bindowanie
W tym ostatnim przypadku stosowane są listwy plastikowe i metalowe. Ponadto do oprawy materiałów używane są listwy Grippa, segregatory, teczki i greenbindery.

Więcej informacji dotyczących Reprocentrum znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Reprocentrum

Reprocentrum, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Reprocentrum