Nasz profesjonalny nadzór elektroenergetyczny zabezpieczy każdą instalację
Nasz profesjonalny nadzór elektroenergetyczny zabezpieczy każdą instalację, Rea. PUHP. Z. Wrona Elektroenergetyka, Projekty , Kosztorysowanie, Sochaczew

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8371162758
REGON: 17221742

O firmie

Firma Rea. PUHP. Z. Wrona ma siedzibę w Sochaczewie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa od 2011 roku i specjalizuje się we wszelkich pomiarach i badaniach związanych z elektrycznością.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Oferta

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi elektroenergetyczne. W naszej firmie Rea zatrudnieni są wyłącznie pracownicy z wyższym wykształceniem technicznym z dziedziny elektroenergetyki. Z dużym zaangażowaniem i skrupulatnością podchodzą do powierzonych im zadań, mając na uwadze satysfakcję osób zamawiających usługę.

Do naszych głównych zadań związanych z wykonywaną branżą jest prowadzenie nadzorów elektroenergetycznych i wykonywanie projektów. Zajmujemy się również analizą jakości zasilania oraz kontrolą instalacji w obiektach mieszkalnych i przemysłowych zagrożonych wybuchem.

Ponadto sprawdzamy oświetlenie i instalacje odnawialnych źródeł energii, teletechniczne i komputerowe. Wykonujemy badania i prowadzimy pomiary, które sprawdzają skuteczność samoczynnego wyłączenia oraz rezystancję izolacji kabli i obwodów. Wykonujemy także kosztorysy energetyczne.

Jesteśmy świadomi, jaka odpowiedzialność ciąży na zadaniu bezawaryjnego dostarczenia energii elektrycznej do obszarów tego wymagających. Dlatego też z dużym poświęceniem i skrupulatnością monitorujemy stan techniczny, a w przypadku usterek naprawiamy wszystkie źródła zasilania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Rea.

Kontakt

Kontakt Rea. PUHP. Z. Wrona Elektroenergetyka, Projekty , Kosztorysowanie

Rea. PUHP. Z. Wrona Elektroenergetyka, Projekty , Kosztorysowanie, Sochaczew

Opinie (0)

Opinie o firmie Rea. PUHP. Z. Wrona Elektroenergetyka, Projekty , Kosztorysowanie