Dbamy o prawidłowy rozwój Państwa dzieci
Dbamy o prawidłowy rozwój Państwa dzieci, Raz dwa trzy My Przedszkole niepubliczne, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213574609
Dodatkowe kontakty:

791 756 363

Rok założenia:
2010

O firmie

Przedszkole niepubliczne Raz dwa trzy My znajduje się w Warszawie, na Mokotowie. Prowadzone jest przez fundację dla dzieci i młodzieży – Fundację Chocimską, podległą Ministrowi Edukacji Narodowej. Wraz z prywatną szkołą podstawową i szkołą muzyczną zapewnia kompleksowy rozwój Państwa dzieci.

Oferta

W przedszkolu prywatnym Raz dwa trzy My dzieci mają doskonałe warunki do rozwoju. Znajdują się po stałą opieką doświadczonych opiekunów i mają stały dostęp do pomocy logopedy. Ponadto każdego dnia serwowane są im smaczne posiłki. Dzieci mogą uczęszczać do przedszkola niezależnie od stopnia rozwoju. W tej integracyjnej placówce położony jest nacisk na wyrównywanie szans, dlatego prowadzone są liczne zajęcia korekcyjne i wyrównawcze. Maluchy mają szansę na odpowiedni rozwój umysłowy, psychiczny i społeczny, a to dzięki odpowiedniemu dobraniu metod nauki. Można dzięki nim skorygować wady wymowy, problemy ze słuchem i wzrokiem, a także nadpobudliwość i nadmierne wycofanie. Zajęcia w przedszkolu, niezależnie od tego dla jakiej grupy są prowadzone, wyróżniają się elementami, które ciekawią dzieci. Zajęcia dzielą się na trzy bloki tematyczne, spośród których pierwszy jest edukacyjnym, drugi ruchowym, a trzeci artystycznym.Wszystkie lekcje odbywają się w pozbawionej stresu atmosferze. Tematyka zajęć edukacyjnych obejmuje m. in. naukę czytania i pisania, zabawy ze słowem, poznawanie wierszyków i rymowanek, a także uczenie się matematyki. Ważnym punktem w edukacyjnej ofercie jest też nauka języków obcych. Dzieci uczą się w przedszkolu Raz dwa trzy My języka angielskiego i hiszpańskiego. Oczywiście poziom dostosowany jest do wieku maluchów, a wiedza przekazywana jest przez zabawę.

Przedszkole to również zajęcia ruchowe i artystyczne. Oferta w tym zakresie to:
  • granie na instrumentach
  • śpiewanie
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia teatralne
  • gimnastyka
  • zajęcia sportowe
  • spacery
  • zabawy na świeżym powietrzu
Dodatkowo dzieci uczą się jak zachować czystość i higienę.

Taka kompleksowa edukacyjna sprawia, że dzieci w najważniejszym momencie swojego życia, kiedy najwięcej się uczą, poznają wszystko co jest im potrzebne do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o przedszkolu Raz dwa trzy My, dlatego warto odwiedzić stronę internetową lub zadzwonić.

Wideo

Kontakt

Kontakt Raz dwa trzy My Przedszkole niepubliczne

Raz dwa trzy My Przedszkole niepubliczne, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Raz dwa trzy My Przedszkole niepubliczne