Geodezja jest dla nas nie tylko pracą, lecz także pasją
Geodezja jest dla nas nie tylko pracą, lecz także pasją, Pyrzanowski Ewaryst Usługi geodezyjne, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7771007038
REGON: 630274110
Rok założenia:
1999

O firmie

Siedziba naszej firmy geodezyjnej znajduje się w Poznaniu, jednak wszystkie usługi świadczymy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, w której działamy nieprzerwanie od 1994 roku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług geodezyjnych. Właścicielem firmy jest Ewaryst Pyrzanowski.

Oferta

Specjalizacją naszej firmy jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług geodezyjno-kartograficznych. Jesteśmy zespołem geodetów z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu wiemy, jak sprostać wymaganiom jakie stawiają przed nami Klienci. Duża wiedza oraz znakomita organizacja pracy pozwalają nam realizować wszelkie zlecenia rzetelnie i terminowo. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje geodezyjną obsługą inwestycji, przeprowadzanie inwentaryzacji powykonawczych budynków, wykonanie pomiarów, inwentaryzacyjnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej np. urządzeń podziemnych i sieci uzbrojenia terenu, kontrolnych, np. budynków i powierzchni nieruchomości.

Nasza oferta to również tyczenie obiektów budowlanych, podział oraz rozgraniczenie nieruchomości i połączenie działek oraz wznowienie punktów granicznych nieruchomości.

Ponadto zajmujemy się przeprowadzaniem analiz stanu prawnego nieruchomości oraz podejmujemy się wyszukiwania działek do różnych celów. Dzięki zdobytej przez lata pracy wiedzy, bez problemu regulujemy stany prawne nieruchomości. Poza tym zajmujemy się sporządzaniem map do celów projektowych, sytuacyjno-wysokościowych i numerycznych w formacie dwg (AutoCAD)

Zapraszamy do współpracy z firmą Ewarysta Pyrzanowskiego.

Kontakt

Kontakt Pyrzanowski Ewaryst Usługi geodezyjne

Pyrzanowski Ewaryst Usługi geodezyjne, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Pyrzanowski Ewaryst Usługi geodezyjne