Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9591606531
REGON: 292835333
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Projektowanie i utrzymanie ogrodów i terenów zieleni, PUP Demater S.C. Krzysztof Sałek i Wspólnicy, Sitkówka-Nowiny Firma Demater ma swoją siedzibę w Sitkówce-Nowinach, w powiecie kieleckim, na terenie województwa świętokrzyskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Właścicielami firmy są Maciej Chechelski Krzysztof Sałek.

Oferta

Zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Jesteśmy specjalistami w zakresie ogrodnictwa oaz architektury przestrzennej. W ramach naszych usług podejmujemy współpracę z projektantami, architektami oraz inspektorami nadzoru.

Czym zajmuje się firma Demater w Sitkówce-Nowinach?

Zajmujemy się gospodarowaniem zielenią - oferujemy projektowanie terenów zielonych zgodnie z pomysłami i wymaganiami naszych Klientów. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie, na bieżąco śledzimy wszelkie obowiązujące trendy, dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa nowoczesne, przemyślane projekty, które spełnią Państwa oczekiwania. Zapewniamy całoroczną opiekę nad terenami zielonymi przy Państwa firmie - dzięki temu jej otoczenie będzie wyglądać idealnie. Zadbamy o koloryt, wysoką estetykę oraz wpasowanie w konkretne miejsce.

Jakie usługi oferuje firma Demater w Sitkówce-Nowinach?

Firma Demater oferuje usługi związane z całoroczną opieką nad terenami zielonymi. W zakres naszych usług wchodzi:
  • przycinanie krzewów i drzew,
  • podlewanie roślin,
  • nawożenie roślin,
  • szczepienie roślin,
  • koszenie trawników.
Zajmiemy się przygotowaniem roślin do sezon zimowego, dzięki któremu nie grozi im odmrożenie czy zimnym, wysuszającym powietrzem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu pracujemy sprawnie i profesjonalnie.

Jakimi terenami zajmuje się firma Demater?

Firma Demater zajmuje się terenami dookoła różnego rodzaju nieruchomości. Naszą specjalnością są oczywiście tereny zielone, ale dbamy o zapewnienie czystości na wszelkich placach, parkingach i drogach dojazdowych. Oferujemy usługi utrzymania w czystości chodników. Dzięki temu całe otoczenie będzie prezentować się schludnie oraz elegancko.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Czyszczenie kostki brukowej porady
Czyszczenie kostki brukowej porady
Kostka brukowa się brudzi. W zależności od rodzaju plam może być potrzebne zastosowanie wody, specjalistycznych środków czystości i odpowiedniego sprzętu.
Utrzymanie terenów zielonych – zadania
Utrzymanie terenów zielonych – zadania
Utrzymanie terenów zielonych wymaga ciągłej pracy przez cały rok. Dlatego najczęściej zajmują się kompleksową obsługą wyspecjalizowane firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt PUP Demater S.C. Krzysztof Sałek i Wspólnicy

PUP Demater S.C. Krzysztof Sałek i Wspólnicy, Sitkówka-Nowiny

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie PUP Demater S.C. Krzysztof Sałek i Wspólnicy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.07.2014
Usługi świadczone profesjonalnie , moja posesja wygląda rewelacyjnie jak z obrazka- polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.10.2013
Firma z bardzo profesjonalnym podejściem do wykonywanych prac. Jestem bardzo zadowolonym klientem i z czystym sumieniem mogę polecić fachowców z firmy Demater. Krzysztof K.