Sklep i doradztwo dla Amazonek
Sklep i doradztwo dla Amazonek, PUNKT DOBORU PROTEZ

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9291146025
REGON: 971246232
Rok założenia:
2000

O firmie

Nazywam się Julita Zawadzka. Od ponad dwudziestu lat prowadzę Punkt doboru protez "Amazonka" w Zielonej Górze. Zajmuje się dostarczaniem protez piersi, peruk oraz bielizny dla kobiet chorujących na raka piersi.

Oferta

Moja działalność jest ściśle związana z moimi własnymi przeżyciami. Punkt doboru protez stworzyłam z myślą o kobietach takich jak ja, które przez trudne życiowe przejścia mogą czuć się odrzucone i nieatrakcyjne. Od samego początku prowadzenia punktu staram się nieustannie rozwijać, by nieść coraz efektowniejszą pomoc.

W ofercie "Amazonki" znajdują się następujące produkty:
  • peruki,
  • protezy piersi,
  • bielizna,
  • stroje kąpielowe z kieszonkami.
Posiadamy różnego rodzaju wzory peruk o rozmaitej kolorystyce. Wszystkie z nich to produkty wysokiej jakości, które skutecznie imitują ludzkie włosy, a ponadto są eleganckie i modne. Nasz punkt współpracuje z NFZ, który dofinansowuje:
zakup protez piersi refundacja NFZ 280 zł
zakup peruk refundacja 250 zł. Wśród dostępnych marek są między innymi: Amoena, Semida czy Perukpol.

Nasz pozostały asortyment jest równej jakości jak opisane wyżej peruki. Współpracujemy z najlepszym producentami i zawsze proponujemy tylko towar najwyższej klasy. Choroba nowotworowa nie musi oznaczać całkowitego wyłączenia z życia. Poprzez moją działalność staram się doradzać oraz podnosić na duchu wszystkie kobiety z podobnymi problemami. W miłym i ciepłym otoczeniu dobór protez jest w stanie rozweselić i natchnąć chorą osobę.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego punktu w Zielonej Górze.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PUNKT DOBORU PROTEZ "AMAZONKA" JULITA ZAWADZKA

PUNKT DOBORU PROTEZ "AMAZONKA" JULITA ZAWADZKA, Zielona Góra

Opinie (25)

Opinie o firmie PUNKT DOBORU PROTEZ "AMAZONKA" JULITA ZAWADZKA

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna L.
Anna L.
5.0
13.03.2019
Profesjonalna obsluga,właścicielka z wielkim sercem.
Krystyna
Krystyna
5.0
27.03.2019
Bardzo profesjonalny sklep duży wybór, po raz kolejny udany zakup.
Wiesia amazonka
Wiesia amazonka
5.0
21.03.2019
Punkt na opinię celującą Korzystajcie Państwo bo warto.
Julita Zawadzka
Julita Zawadzka
5.0
16.03.2019
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować moim drogim Paniom za bardzo ciepłe słowa w przekazanych o mnie i moim Punkcie opiniach Mogę gorąco zapewnić że będę nadal z wielkim sercem i zaangażowaniem pracowała na rzecz wszystkich chorych odwiedzających mój Punkt Serdecznie zapraszam
Agnieszka
Agnieszka
5.0
16.03.2019
Tanio i dobrze, najlepsze protezy piersi i cudna bielizna. Polecam zakupy u Pani Julity
Krystyna
Krystyna
5.0
15.03.2019
Polecam to miejsce , jedyne w Zielonej Gorze dobrze zaopatrzone w protezy i bieliznę , u Pani Julitki duży wybór peruk . I dużo informacji i wsparcia . Polecam
Bozena Nowa Sól
Bozena Nowa Sól
5.0
13.03.2019
Sklepik zmienił miejsce , teraz chyba ładniejszy . Wspaniale miejsce dla chorych , kameralne, duży wybór i ceny nawet niższe niż w internecie . Zakupy zrobione mogę powitać wiosnę . Polecam
Dorota 56 lat
Dorota 56 lat
5.0
13.03.2019
Przyjazny sklepik dla kobiet , dobrze zaopatrzony , jestem klientka od lat i polecam .
Anna lat 42
Anna lat 42
5.0
12.03.2019
Bardzo przyjazne miejsce , tylko dla kobiet , polecam
Dorots
Dorots
5.0
12.03.2019
Bardzo duży wybór produktów , największy w Zielonej Gorze polecam
Magda
Magda
5.0
09.03.2019
Dziękuję Pani za wspaniłą, serdeczną poradę w miłym otoczeniu! Godne polecenia.
Jolanta Maćkowiak
Jolanta Maćkowiak
5.0
07.03.2019
Kompetencja i serce, indywidualne podejście do klienta, towar bardzo dobrej jakości, wspaniała obsługa, przyjemne wnętrze. Chętnie się wraca w takie miejsce, gdzie się wie, że jest się w centrum zainteresowania. Dziękuję serdecznie! Zawsze będę wracała do Pani
Jola
Jola
5.0
22.02.2019
Super obsługa.Profesjonalna osobowość.Milo i sympatycznie.Czlowiek chory wychodzi zdrowy.
Kasia
Kasia
5.0
22.02.2019
lubię ten punkt doboru bo Pani Julita zawsze z uśmiechem pomoże w każdej i wiadomo jakiej sprawie pozdrawiam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.12.2014
Na terenie szpitala są dwa sklepy.Sklep Amazonek i sklep ortopedyczny.Zachęcam bardzo Panie do odwiedzenia sklepu Amazonek.Zupełnie inna obsługa,profesjonalna i Pani pracująca tam z wielkim sercem dopasowuje protezy piersi i peruki.Punkt ten skupia się tylko na kobietach chorych na raka.Wybór duży.Rozmaita kolekcja i peruk i protez,które refundowane w całości są przez NFZ. Ta Pani Julita też przyznaje się ,że jest Amazonką ,nie robi tematu tabu ,że kiedy opowiedziała o sobie poczułam się lepiej i od razu dostałam chęć do życia.Mój mąż by ze mną i w domu mi powiedział,że aż miał łzy w oczach jaki otrzymałam wykład psychologiczny jak samej sobie pomóc.POLECAM.Pozdrawiam też wszystkie Panie Amazonki.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.10.2014
Byłam wczoraj w Punkcie po perukę razem z moją mamusią.Na korytarzu czekając na swoją kolejkę już słyszałam opinię innych kobiet o tej Pani,które wyrażały się w samych superlatywach.Jedna z nich nawet powiedziała,że szpital ma skarb mając tą Panią.Przekonałyśmy się ,że to całkowita prawda.Ta Pani to złoty skarb.Miła ,uprzejma ,bardzo pracowita.Uwijała się ,żeby tylko nas dobrze załatwić.PONIEWAŻ MAMUSIA MOJA JEST W OGROMNYM DOŁKU PSYCHICZNYM tak długo rozmawiała i przytaczała same dobre przykłady i pozytywy ,a potem pokazała że sama jest Amazonką i pracuje w tym punkcie 15 lat ,że mamusia moja pierwszy raz od operacji uśmiechnęła się.Dziękuję tej Pani z całego serca.Niech szpital będzie dumny że ma taką Panią Julitę.Dowiedziałam się też że ta Pani zakładała w Zielonej Górze Amazonki i potem pomagała w województwie,że publicznie się pokazała i głosno przez 10 lat nawoływała do badań razem z innymi amazonkami.prowadziła Stowarzyszenie ,do którego teraz poprowadzę moją mamusię.Dziękuję.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.09.2014
Polecam wszystkim koleżankom ,które chcą wiedzieć coś o rehabilitacji ręki po stronie operowanej,wymagają rozmowy z psychologiem.Wystarczy odwiedzić p.Julitę Zawadzką w jej punkcie w szpitalu \wejście od ul. Podgórnej \ tam gdzie onkologia.Przemiła pani.Posiada dużą wiedzę, chęci do rozmowy.Sama jest amazonką Specjalistka w naszej branży.Ukoi każdą jej pacjentkę i każdy ból.Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.09.2014
Byłam dzisiaj z koleżanką w tym sklepie.Skromny ,mały ,ale jakże oddany nam amazonkom.Przemiła Pani ,bardzo uprzejma i pełna wiedzy na temat amazonek i raka nie tylko piersi.Jestem pełna uznania.Lepsza w udzielaniu informacji i doborze protezy niż nie jeden lekarz.Byłyśmy z koleżanką zafascynowane towarem ,szczególnie gorsetami.Dziękujemy i polecamy innym Paniom nie tylko amazonkom.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.05.2014
właśnie wróciłam z siostrą do domu i oglądamy wybraną dla siostry perukę.Włosy wyszły po pierwszej chemii. Punkt doboru protez Amazonka to wspaniała sprawa.Ta Pani to cudowny ,bezkompromisowy człowiek.Wykładała nam wszystkie kasztany jakie miała jasne , ciemne.Pozwalała mierzyć i dobierać do woli.Odwiedzajcie ten punkt.Warto.pozdrawiam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.04.2014
ocena sklepu i obsługi na 6 z plusem. Konkretne ofert protez i bielizny. Sympatyczna Pani. Z ogromną cierpliwością obsługiwała moją siostrę, która po chemii była trochę marudna. Do obejrzenia i przymiarki dostałyśmy chyba z 15 różnych peruk . Wybrałyśmy i wyszłyśmy zadowolone. Wszystkim paniom polecamy ten sklep. Chyba jedyny taki w województwie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.09.2013
Wszystkim chorym i potrzebującym polecam wizytę u Pani Julity. Niesamowita osoba. Bardzo mądra i wrażliwa. Nawet dzisiaj przyszła do pracy i pokazała mi protezy piersi i peruki a przyjechałam z Międzyrzecza.Zadzwoniłam i umówiła się za godzinę i przyszła. Dziękuję serdecznie .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.09.2013
stawiam najwyższą ocenę Pani tam pracującej jak i Punktowi. Zaskoczona byłam wczoraj kiedy Pani po obsłużeniu mnie , a napracowała się solidnie bo chyba z godzinę mi poświęciła rozpisując wniosek zauważyła ,że miałam urodziny.Przytuliła mnie i złożyła życzenia.Popłakałam się ze szczęścia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.04.2013
Jestem ze Zbąszynka.Byłam dzisiaj w tym Punkcie.Bardzo uprzejma pani ,nie musiałam dopłacać do peruki.Pani uczynna,uśmiechnięta i dobrze doradza. Pokazała mi 30 peruk i nie mogłam się zdecydować.Plecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.02.2013
Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.01.2013
Super osoba,bardzo wrażliwa na czyjąś chorobę,uczynna do bólu.Polecam.Profesjonalny sklep i profesjonalna obsługa.Nie ma potrzeby martwić się do doboru peruki czy protezy oraz bielizny.Pani Julita świetnie to robi.
Zobacz więcej (15)
Tagi