Usługi budowlane - rzetelnie i kompleksowo
Usługi budowlane - rzetelnie i kompleksowo, Przemo-Bud Przemysław Tolksdorf, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251858215
Rok założenia:
2018

O firmie

Przemo-Bud to wszechstronna firma budowlana, która ma swoją siedzibę w Łodzi. Stawiamy na prężny rozwój. Proponujemy różnego rodzaju usługi budowlane, a także dekarskie, czy brukarskie. Właścicielem firmy jest Przemysław Tolksdorf. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma Przemo-Bud to wysokiej jakości usługi budowlane. Dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu oraz zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowniczej możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Nasza specjalność to budowa domów jedno- oraz wielorodzinnych zarówno w stanie surowym, jak i pod klucz. Budujemy również obiekty przemysłowe w technologii murowanej-tradycyjnej. Jednak nasza oferta jest o wiele szersza, wykonujemy bowiem różnego typu roboty brukarskie, drogowe, ziemne i kanalizacyjne.

Nasza bieżąca oferta to:
  • prace brukarskie,
  • budowa domów od podstaw,
  • prace wyburzeniowe i rozbiórki budynków,
  • utwardzanie dróg,
  • niwelacja terenu,
  • wykopy pod domki,
  • drenaże,
  • przyłącza kanalizacyjne,
  • stawy i oczka wodne.
Wykonujemy również oczyszczanie rowów melioracyjnych, hydroizolacje fundamentów, a także osuszanie metodą iniekcji krystalicznej. W zakresie prac rozbiórkowych proponujemy wyburzenia budynków kubaturowych i budowli inżynierskich oraz późniejszą utylizację materiałów porozbiórkowych.

Polecamy tynkowanie, szpachlowanie, a także stawianie dobudówek, ścianek, czy skuwanie tynków. Również w związku z pracami brukarskimi nasza oferta jest kompleksowa. Wykonujemy galanterię betonową, kładziemy kostkę brukową, stawiamy krawężniki, obrzeża, płyty chodnikowe i ażurowe.

Rzetelność i zaangażowanie to nasze atuty. Nie pozwalamy sobie na opóźnienia, dlatego wszelkie prace są przeprowadzane terminowo. Zawsze używamy najlepszej jakości materiałów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Kompleksowa budowa domu wraz z robotami ziemnymi
Kompleksowa budowa domu wraz z robotami ziemnymi
Realizacja domu jednorodzinnego pod klucz wymaga od firmy budowlanej wykonania szeregu trudnych prac, np. niwelacji terenu, murowania czy też szpachlowania.

Wideo

Kontakt

Kontakt Przemo-Bud Przemysław Tolksdorf

Przemo-Bud Przemysław Tolksdorf, Łódź

Opinie (8)

Opinie o firmie Przemo-Bud Przemysław Tolksdorf

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
03.11.2019
Doby sprzęt budowlany i pracownicy, co wiedzą o co chodzi - i miałem pewność, że wszystko zrobią, jak należy. Ani trochę się nie pomyliłem. Serdecznie polecam.
Wiktor
Wiktor
5.0
27.09.2019
Wykonali niwelację terenu. Są dokładni i nie robią fuszerki, polecam.
Karol
Karol
5.0
09.07.2019
Rzetelnie i szybko wykonana rozbiórka. Firma na poziomie.
Nina
Nina
5.0
06.05.2019
Dobrze sobie poradzili z pracami brukarskimi na posesji. Mogę śmiało powiedzieć, że to profesjonaliści.
Damian
Damian
5.0
02.03.2019
Firma z dużą znajomością branży budowlanej. Zdecydowanie wiedzą, jak się zabrać do tematu.
Sebastian
Sebastian
5.0
06.01.2019
Super firma i oferta, znają się na rzeczy. Serdecznie polecam.
Marcin
Marcin
5.0
28.11.2018
Zdecydowanie na plus. Budowa domku jednorodzinnego jaką im zleciłem zajęła mniej, niż się spodziewałem, ale nie stało się to kosztem jakości. Świetni fachowcy.
Mirek
Mirek
5.0
26.09.2018
Bardzo solidna firma budowlana. Wszystko zrobili w terminie i rzetelnie, widać, że pracownicy mają w budowlance doświadczenie. Jestem niezwykle zadowolony, że na nich trafiłem.