Kompleksowe budownictwo infrastruktury drogowej
Kompleksowe budownictwo infrastruktury drogowej, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Roman Dyba sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7831582706
REGON: 004862336
KRS: 0000177194
Rok założenia:
1988

O firmie

Siedziba Przedsiębiorstwa Budowy Dróg znajduje się w Poznaniu. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Roman Dyba. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie już od 1988 roku. Wieloletnie doświadczenie skutkuje profesjonalizmem i realizacją zleceń na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Specjalizujemy się w budowie dróg i ulic.

Oferta

Specjalnością Przedsiębiorstwa Budowy Dróg jest budowa chodników, ulic, parkingów i dróg. Przeprowadzamy również wszelkie prace towarzyszące. Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy stuprocentowo angażują się w swoją pracę. Ich postawa umożliwia nam dopracowywanie nawet najmniejszych szczegółów, czym zyskujemy uznanie klientów.

Pracują u nas wysoko wykwalifikowani i rzetelni inżynierzy, technicy i kierownicy. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt budowlany oraz transportowy. Jesteśmy staranni i podczas pracy zachowujemy wszelkie normy i wymagania jakościowe. Oferta Przedsiębiorstwa Budowy Dróg to też usługi z zakresu robót ziemnych. Podejmujemy się budowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz wykonawstwa infrastruktury łącznie z zielenią.

Nasza oferta obejmuje też stabilizację gruntu cementem. Do budowy chodników, parkingów i placów wykorzystujemy najlepszą kostkę granitową i brukową oraz płytki chodnikowe. Układamy je w estetyczny i atrakcyjny sposób przyciągający uwagę. Ulice i drogi budujemy z zastosowaniem nawierzchni asfaltobetonowej, betonowej lub trylinki. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi z całej Polski. Zlecenia realizujemy jako wykonawca generalny lub podwykonawca. Zapewniamy solidność, terminowość i atrakcyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z profesjonalnych usług budowlanych Przedsiębiorstwa Budowy Dróg.

Artykuły

Sposoby stabilizacji gruntu
Sposoby stabilizacji gruntu
Stabilizacja gruntu ma na celu (jak sama nazwa wskazuje) stabilizację gruntu. Wykonywana na pięć różnych sposobów, które w razie potrzeby są modyfikowane.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Roman Dyba sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Roman Dyba sp. z o.o., Poznań

Opinie (4)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Roman Dyba sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Rafał
Rafał
5.0
15.07.2019
Bardzo profesjonalna firma. Bez obaw można im powierzyć każde zlecenie. Niczego nie zepsują.
Grażyna
Grażyna
5.0
03.05.2019
Jeśli chodzi o prace ziemne, to są one wykonywane na najwyższym poziomie. Trawniki są dopieszczone, a ziemia spulchniona i odchwaszczona.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.06.2014
Polecam usługi firmy, szybko, sprawnie, fachowo.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.06.2014
Prace drogowe wykonane profesjonalnie, z dużą dokładnością i starannością. Pracownicy z dużą wiedzą i potencjałem. Polecam!