Profesjonalne akcje marketingowe
Profesjonalne akcje marketingowe, Promotion PL, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9581003989
REGON: 192745484
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma Promotion PL to ogólnopolska agencja marketingowa, która rozpoczęła swoja działalność w 2002 roku. Znajdą nas Państwo w Gdyni. Naszą specjalnością jest prowadzenie kampanii marketingowych i akcji promocyjnych. Tworzymy zespół osób pełnych energii z pasją realizujących wszystkie zlecenia.

Oferta

Nasza agencja specjalizuje się w działaniach z zakresu BTL - ATL oraz PR. Posiadamy bardzo szeroką bazę hostess, modelek oraz fotomodelek. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie akcji. Mając na uwadze stworzenie pozytywnego wizerunku Państwa firmy, oferujemy profesjonalną produkcję filmów promocyjnych.

Firma Promotion PL z Gdyni profesjonalnie przygotowuje:
  • eventy
  • imprezy
  • koncerty
  • pikniki rodzinne i imprezy firmowe
  • kampanie marketingowe i społeczne
  • otwarcia galerii handlowych
Dla naszych klientów zrealizujemy również sesje zdjęciowe i pokazy mody. Napiszemy scenariusz dla akcji promocyjnej. Organizujemy degustacje i samplingi. Pomagamy także w organizacji imprez integracyjnych.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą targów oraz konferencji. Zatrudniamy najlepsze hostessy oraz promotorów i supervisorów.

W obrębie naszej firmy stworzyliśmy profesjonalne Studio PR i dział kreacji, aby w sposób kompleksowy obsługiwać naszych Klientów. Organizacja niepowtarzalnych imprez to specjalność naszej firmy.


Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Promotion PL

Promotion PL, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Promotion PL