Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych
Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, Projektowanie i Realizacja Inwestycji i Projekt Plus - Rafał Leszczyk, Wieluń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8321528275
REGON: 731030370
Branża:

O firmie

Firma Projekt Plus powstała w 2000 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Wieluniu, w województwie łódzkim. Właścicielem jest Rafał Leszczyk.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Projekt Plus jest projektowanie budowlane. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm.

Nasza oferta zawiera:
  • projektowanie budowlane
  • sporządzanie ekspertyz technicznych
  • sporządzanie inwentaryzacji budowlanych
  • doradztwo techniczne
Świadczymy usługi z zakresu obsługi inwestycji budowlanych. Pełnimy obowiązki kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Załatwiamy wszelkie formalności związane z procesem budowlanym.

Pracujemy z ekspertami z branży elektrycznej, sanitarnej i drogowej oraz rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, sanitarnohigienicznych i BHP. Wykonujemy budowy, rozbudowy i zmiany sposobów użytkowania. Zajmujemy się budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi i wielorodzinnymi, budynkami użyteczności publicznej, budownictwem przemysłowym, a także budynkami gospodarczymi i inwentarskimi.

W zakres naszej oferty wchodzi optymalizacja konstrukcji budowlanych wraz z dokumentacją wykonawczą i warsztatową konstrukcji stalowych, żelbetonowych oraz drewnianych.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Domy energooszczędne a domy pasywne. Czym się różnią?
Domy energooszczędne a domy pasywne. Czym się różnią?
Budowa nieruchomości o właściwościach energooszczędnych czy pasywnych? Jakie są podstawowe różnice? Co wybrać? Sprawdź z nami i podejmij właściwą decyzję!

Wideo

Kontakt

Kontakt Projektowanie i Realizacja Inwestycji i Projekt Plus - Rafał Leszczyk

Projektowanie i Realizacja Inwestycji i Projekt Plus - Rafał Leszczyk, Wieluń

Opinie (3)

Opinie o firmie Projektowanie i Realizacja Inwestycji i Projekt Plus - Rafał Leszczyk

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
4.0
23.09.2019
Pełen profesjonalizm i usługi projektowe na najwyższym poziomie - tak najkrócej opisałbym działalność firmy Rafała Leszczyka. Polecam
Norbert
Norbert
5.0
31.07.2019
Zajęli się projektowaniem mojego domu. Usługa została zrealizowana wzorowo. Dzisiaj już mieszkam w nim i jestem bardzo zadowolony :)
Liza
Liza
5.0
30.05.2019
Mam duże zaufanie do tego przedsiębiorstwo. Firma Rafała Leszczyka zawsze przykłada się do swoich projektów.