Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9670972922
REGON: 340774913
Rok założenia:
2010
Branża:

Polecane oferty

Bydgoszcz, Dworcowa 40 lok. 4
Pro Amar to firma w której wysokie standardy usług są zawsze najważniejsze. Jesteśmy zespołem doświ...
Nasz zespół pracowników to wysoko wykwalifikowani inżynierowie. Ich umiejętności oraz wiedza stale ...
Aranżacja wnętrza ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. W biurze projektowym Cztery Ściany w Bydg...
Bydgoszcz, Wyzwolenia 114 lok. 39
Głównym przedmiotem działalności firmy Lapis jest projektowanie infrastruktury drogowej oraz dróg. ...

O firmie

Tworzymy zespół doświadczonych fachowców, zajmujących się kompleksową obsługą realizacji inwestycji budowlanych. Siedziba prowadzonego przez nas biura projektów Proj-Complex znajduje się w Bydgoszczy. Na rynku działamy od 2010 roku, dostarczając klientom indywidualnym i inwestorom sprawdzone rozwiązania.

Oferta

Celem naszej działalności jest sprawne przeprowadzenie Państwa przez cały proces budowlany, od załatwienia pozwolenia na budowę, poprzez przygotowanie projektu, a skończywszy na nadzorze budowlanym.

Specjalizujemy się w opracowaniu indywidualnych projektów budowlanych, w tym również projektów rozbudowy, przebudowy, nadbudowy i zmiany sposobu użytkowania. Osobom prywatnym i inwestorom proponujemy przygotowanie wysokiej jakości projektów budynków mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych), użyteczności publicznej, biurowych, usługowych oraz warsztatowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszelkie wymagania inwestora.

Klientom pomagamy w zakupie projektów gotowych i uzyskaniu pozwolenia na budowę. Taki projekt następnie trzeba poddać procesowi adaptacji. Dostosowujemy projekt typowy do lokalnych warunków i indywidualnych oczekiwań klienta. Podejmujemy się także opracowania inwentaryzacji budowlanych.

Nasi specjaliści zajmą się dla Państwa również aranżacją wnętrz. Jesteśmy w stanie zaprojektować funkcjonalne i stylowe wnętrza mieszkań, domów, biur, restauracji. Tworzymy innowacyjne rozwiązania i kreujemy nowe trendy. Dokładamy wszelkich starań, by klient otrzymał na końcu produkt z najwyższej półki. Zakres naszych usług obejmuje także opracowanie projektów ogrodów.

Od lat zajmujemy się kosztorysowaniem w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komercyjnym i infrastrukturalnym . Proponujemy przygotowanie kosztorysów budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.

Rozpoczęcie prac projektowych poprzedza wykonanie przez nas opinii i ekspertyz technicznych. Ponadto podejmujemy się sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków mieszkalnych, produkcyjnych i użyteczności publicznej.

Zajmujemy się także realizacją przeglądów technicznych obiektów podczas których sprawdzamy dokładnie stan techniczny wszystkich elementów budowli, które są narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i niszczących.

W ramach nadzorów budowlanych reprezentujemy inwestora na budowie. Kontrolujemy zgodność wykonywanych prac z projektem i obowiązującymi przepisami. Nadzorujemy rozliczenia finansowe, realizację prac oraz stosowane materiały budowlane.

Naszą ofertę dopełniają usługi budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Proj-Complex.

Proj-Complex., Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Proj-Complex.