Wypożyczalnia wyciszonych agregatów prądotwórczych
Wypożyczalnia wyciszonych agregatów prądotwórczych, Proenergia s.c. Tomasz Zajdel Piotr Stolarski, Lesznowola

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213308173

O firmie

Siedziba firmy Proenergia znajduje się w Lesznowoli, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2004 roku, co sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Właścicielem firmy jest Piotr Stolarski.

Oferta

Specjalnością firmy Proenergia są kompleksowe usługi w zakresie zasilania imprez plenerowych. Zapewniamy profesjonalną oprawę pikników, dożynek, festynów, koncertów oraz wielu innych eventów.

Świadczymy usługi okablowania terenu i doprowadzenia energii elektrycznej do miejsc jej odbioru. Zajmujemy się dostarczaniem oświetlenia scenicznego i architektonicznego. Specjalizujemy się w opracowywaniu projektów elektrycznych i elektroenergetycznych. Przeprowadzamy również fachowe pomiary elektryczne. Prowadzimy wypożyczalnię wyciszonych agregatów prądotwórczych. Zapewniamy ich obsługę i transport.

Uzupełnienie oferty firmy Proenergia to wynajem osprzętu, takiego jak:
  • kable zasilające,
  • rozdzielnie elektryczne,
  • przedłużacze,
  • rozdzielacze.
Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Proenergia.

Kontakt

Kontakt Proenergia s.c. Tomasz Zajdel Piotr Stolarski

Proenergia s.c. Tomasz Zajdel Piotr Stolarski, Lesznowola

Opinie (0)

Opinie o firmie Proenergia s.c. Tomasz Zajdel Piotr Stolarski