Tłumaczenia ustne i pisemne
Tłumaczenia ustne i pisemne, Pro-Fi Danuta Irmińska, Komorów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341069194
REGON: 010892769
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Irmińska Danuta i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Moje biuro znajduje się w Komorowie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Od 1995 roku prowadzę działalność w branży tłumaczeń. Specjalizuję się w profesjonalnym przekładzie języka niemieckiego na język polski i odwrotnie: języka polskiego na język niemiecki.

Oferta

Wielu Polaków mieszka i pracuje w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii, przez co pojawiła się konieczność wykonywania tłumaczeń dokumentów i tekstów zapisanych w języku niemieckim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zajmuję się tłumaczeniem przysięgłym dokumentów z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki. Mogą to być pisma sądowe, dokumenty wystawiane przez urzędy stanu cywilnego, rozmaite świadectwa oraz uprawnienia.

Ponadto tłumaczę teksty techniczne i podejmuję się wykonywania tłumaczeń ustnych. Specjalizuję się w przekładzie symultanicznym, czyli tłumaczeniu słów mówiącego w danym momencie. Posiadam duże doświadczenie w realizowaniu wymienionych przekładów. Gwarantuję, że do każdego zlecenia podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Dotrzymuję terminów i zapewniam pełną dyskrecję. Polecam moje usługi podmiotom gospodarczym, a także klientom indywidualnym.

Zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z mojej profesjonalnej pomocy.

Kontakt

Kontakt Pro-Fi Danuta Irmińska

Pro-Fi Danuta Irmińska, Komorów

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro-Fi Danuta Irmińska