Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej
Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska, Olkusz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441122814

O firmie

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Pro Familia znajduje się w Olkuszu, w województwie małopolskim. Przyjmuje w nim Łukasz Nowarski, lekarz medycyny, specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie drugiej specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Chirurg pracuje także w takich miejscach jak:
 • Centermed, ul. Szkotnik 19, 33-100 Tarnów
 • Specjalmed, ul. Zarabie 35, 32-410 Dobczyce
 • Bona Dea, ul. Wodociągowa 47, 30-205 Kraków
 • Medical Clinic Podhale, Nowotarska 294, 34-431 Waksmund
 • Szpital Bonifratrów, Trynitarska 11, 31-061 Kraków
 • NZOZ Świątniki Górne, Krakowska 2, 32-040 Świątniki Górne
 • Legion-Med Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, Krakowska 1, 32-040 Świątniki Górne

Oferta

Łukasz Nowarski jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Wykonuje zabiegi wiążące się z większą ingerencją w tkanki oraz zabiegi tzw. małej chirurgii. Operacje poprzedza wywiadem medycznym oraz diagnostyką, np. przy pomocy ultrasonografu. Doppler naczyń obejmuje szyję, kręgi, aorty, a także kończyny górne i dolne. Lekarz przede wszystkim zajmuje się leczeniem chorób naczyń obwodowych. Leczy między innymi żylaki nóg, a do tego celu stosuje trzy metody. Pierwsza z nich to skleroterapia, czyli wstrzykiwanie specjalnych środków, które mają zredukować przepływ krwi. Druga to metoda klejowa polegającą na sklejeniu żyły, a trzecia składa się z termoablacji radiowej i laserowej.

Chirurg podejmuje się również leczenia operacyjnego tętniaków aorty i tętnic obwodowych i miażdżycy tętnic szyjnych, kręgowych, kończyn oraz aorty.

Operacje wykonywane w gabinecie to także leczenie przepukliny pachwinowej i brzusznej i trudnych do zagojenia ran oraz owrzodzeń.

Uzupełnieniem oferty medycznej jest mała chirurgia, w ramach której lekarz wykonuje:
 • usuwanie znamion
 • usuwanie guzków skóry
 • usuwanie guzków tkanki podskórnej
 • usuwanie blizn
 • usuwanie naczyniaków
 • usuwanie wrastających paznokci
Więcej informacji dotyczących lekarza Łukasza Nowarskiego znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Żylaki kończyn dolnych – przypadłość, z którą można i trzeba walczyć.
Żylaki kończyn dolnych – przypadłość, z którą można i trzeba walczyć.
Czym są żylaki i jak powstają? Jakie są najczęściej stosowane nowoczesne metody walki z żylakami kończyn dolnych? Gdzie znaleźć dobrego chirurga naczyniowego?

Wideo

Kontakt

Kontakt Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska

Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska, Olkusz

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
14.05.2019
Byłem pacjentem Pana Doktora w Krakowie i jestem pełne podziwu dla jego umiejętności. Operacja nie była prosta, a chirurg sobie dobrze poradził.
Romek
Romek
5.0
12.03.2019
Wiele lat temu miałem poważny wypadek, po którym pozostały blizny. Jedna niestety w takimi miejscu, że bardzo mi przeszkadza. Skonsultowałem się z lekarzem i zasugerował, że mogę je usunąć. Wybrałem się więc do chirurga i teraz wyglądam zdecydowanie lepiej, za co dziękuję Panu Doktorowi.
Leszek
Leszek
5.0
26.01.2019
Już nie mogłem patrzeń na guzki, które pojawiają się na moim ciele, dlatego wybrałem się do chirurga. Lekarz bardzo sprawnie usunął mi te guzki laserem.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
13.11.2018
Bardzo dobry lekarz. Szukałem kogoś, kto pomoże mi z przepukliną i znalazłem właśnie w osobie tego chirurga. Zabieg przebiegł pomyślnie i nie nastąpiły żadne powikłania.
Ilona
Ilona
5.0
30.09.2018
Polecam bardzo Pana Doktora. Przyszłam do niego żylakami nóg i szybko mi pomógł. Udało się dobrać mało inwazyjną metodę i teraz cieszę się z pięknie wyglądających nóg.