Pielęgnacja twarzy i fantazyjna fryzura w jednym!
Pielęgnacja twarzy i fantazyjna fryzura w jednym!, Princess Studio Urody Kosmetyczno -Fryzjerskie Danisława Malinowska, Radziejów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911302224
REGON: 369637993
Rok założenia:
2018

O firmie

Studio Urody Kosmetyczno-Fryzjerskie Princess jest zlokalizowane w Radziejowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Świadczymy usługi kosmetyczne oraz fryzjerskie. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Danisława Malinowska.

Oferta

Nasz salon kosmetyczny jest miejscem, gdzie każda kobieta może oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają zarówno o jej fryzurę, jak i urodę całego ciała. Rozpoczęliśmy naszą działalność dopiero w zeszłym roku, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy:
  • zabiegi na dłonie,
  • strzyżenie damskie,
  • koloryzację włosów,
  • pedicure,
  • nakładanie henny na brwi i rzęsy.
Dodatkowo wykonujemy również szereg innych czynności, wśród których z pewnością należy wymienić nakładanie makijażu okolicznościowego, w tym makijażu ślubnego. Zajmujemy się także układaniem fryzur oraz strzyżeniem męskim i dziecięcym. Możemy zaoferować również manicure oraz przedłużanie paznokci. Wykonujemy również zabiegi związane z pielęgnacją twarzy.

Świadczone przez nas usługi kosmetyczne oraz fryzjerskie to gwarancja dobrej jakości. Nasz zespół to doświadczone kosmetyczki, które oprócz obszernej wiedzy na temat zabiegów związanych z urodą znają się równie dobrze na sztuce fryzjerskiej. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu dokładność oraz polot.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Chwila fizycznego wytchnienia receptą na spokój ducha
Chwila fizycznego wytchnienia receptą na spokój ducha
Wpływ zdrowia fizycznego na zdrowie psychiczne i odwrotnie, mają szczególne znaczenie w wielu działaniach dążących do poprawy samopoczucia

Wideo

Kontakt

Kontakt Princess Studio Urody Kosmetyczno -Fryzjerskie Danisława Malinowska

Princess Studio Urody Kosmetyczno -Fryzjerskie Danisława Malinowska, Radziejów

Opinie (1)

Opinie o firmie Princess Studio Urody Kosmetyczno -Fryzjerskie Danisława Malinowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrianna
Adrianna
5.0
04.05.2019
Genialne miejsce! Pierwszy raz zaprowadziła mnie tam siostra na kompleksowe zabiegi, jak to nazwała. Nie mogę nie przyznać jej racji, po wyjściu z salonu czułam się jak nowo narodzona!