Kompleksowe usługi porządkowe
Kompleksowe usługi porządkowe, PPHU Tuden Sp. z o.o., Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8792259231
REGON: 871527543
KRS: 0000104571
Rok założenia:
2000
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Tuden to firma mieszcząca się w Toruniu, dysonująca również punktem handlowym w Inowrocławiu. Przedsiębiorstwo założone w 1992 roku specjalizuje się w handlu i usługach związanych z zachowaniem czystości. Działa na podstawie długoterminowych umów oraz realizuje jednostkowe zlecenia. Poleca swoje usługi placówkom służby zdrowia, zakładom spożywczym, urzędom, szkołom i sklepom wielkopowierzchniowym.

Oferta

Zachowanie czystości to niezwykle istotne zagadnienie dla pracowników i właścicieli budynków. Wbrew pozorom profesjonalne dbanie o czystość nie jest proste i wymaga stosowania specjalistycznych środków, a te posiada firma Tuden. Przedsiębiorstwo dysponuje urządzeniami sprzątającymi i skutecznymi środkami czystości, dlatego jest w stanie zapewnić codzienne sprzątanie wnętrz biurowych, przemysłowych i handlowych. Pracownicy firmy zajmują się między innymi odkurzaniem, polerowaniem podłóg oraz myciem szyb, witryn sklepowych i elewacji. Wykonują także takie usługi jak:
  • pranie wykładzin
  • czyszczenie tapicerki
  • sprzątanie pobudowlane
  • sprzątanie po remoncie
  • krystalizacja posadzek z kamienia naturalnego
  • zabezpieczanie przed graffiti
  • usuwanie graffiti
  • porządkowanie terenów
  • mycie zadaszeń wodą zmineralizowaną
  • czyszczenie marmuru
Inne czynności realizowane przez przedsiębiorstwo to czyszczenie kostki brukowej i odśnieżanie.

Ponadto firma sprzedaje środki chemiczne i ręczny sprzęt do czyszczenia, dostarcza wycieraczki i maty o różnym przeznaczeniu oraz oferuje produkty do łazienek i pokoi hotelowych. Są to między innymi papiery toaletowe, ręczniki, mydła, odświeżacze powietrza, kubki jednorazowe i zestawy do mycia zębów.

Oczywiście w firmowej ofercie znajduje się wiele urządzeń przeznaczonych do sprzątania. Klienci mogą nabyć odkurzacze przemysłowe w wersji piorącej i czyszczącej na sucho lub mokro, a także szorowarki, polerki, myjki ciśnieniowe i zamiatarki. Sprzedawane i serwisowane są ponadto odkurzacze centralne do biur, sklepów, domów i innych obiektów.

Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa jest szkolenie personelu porządkowego, pokojowego i kuchennego hoteli, a także innych osób odpowiedzialnych za czystość w danym obiekcie.

Po więcej informacji dotyczących firmy Tuden najlepiej udać się na stronę internetową lub zadzwonić pod podany numer telefonu.


Kontakt

Kontakt PPHU Tuden Sp. z o.o.

PPHU Tuden Sp. z o.o., Toruń

Opinie (2)

Opinie o firmie PPHU Tuden Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anetka
Anetka
5.0
10.05.2019
Zajmowali się doprowadzeniem do porządku siedziby naszej firmy, która przeszła gruntowny remont. Efekt - rewelacja! Wyczyścili każdy skrawek. Polecam.
Mirek
Mirek
5.0
30.03.2019
Od dłuższego czasu zajmują się utrzymywaniem czystości w naszej firmie i radzą sobie z tym doskonale. Pomieszczenia aż błyszczą. Godna polecenia firma.