Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7960077318
REGON: 670514875
Rok założenia:
1991

O firmie

Producenci i hurtownie artykułów metalowych, Pphu Głowacki i Spółka s.c., Cerekiew Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Głowacki i Spółka s.c. posiada zakład w Cerekiewi, koło Radomia oraz główną siedzibę w samym Radomiu. Zajmuje się wytwarzaniem elementów metalowych. Jest rodzinną firmą, której początki sięgają 1975 roku.

Oferta

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Głowacki i s-ka jest cenione za wysoką jakość usług. Wynika ona przede wszystkim z zatrudniania wykwalifikowanych pracowników oraz inwestowania w nowoczesne technologie. Dzięki temu możliwe jest produkowanie wysokiej jakości wyrobów metalowych.

Czym zajmuje się przedsiębiorstwo Głowacki i Spółka z Cerekiewa?
Przedsiębiorstwo Głowacki i Spółka z Cerekiewa produkuje metalowe części do maszyn, urządzeń i konstrukcji wykonanych ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się produkty znormalizowane, ale realizowane są też specjalne zamówienia. Odbiorcami elementów są podmioty działające w różnych branżach, w tym w motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, a także artykułów gospodarstwa domowego. Części są powtarzalne, tanie i docierają do zamawiającego terminowo.

Jakie wyroby metalowe produkuje firma Głowacki i Spółka?
Wyroby metalowe produkowane przez Głowacki i Spółka to elementy złączne. Można wśród nich wymienić:
  • kołki
  • wałki
  • koła zębate
  • nity
  • nitokołki
  • podkładki
  • sworznie
Kołki produkowane w zakładzie to m. in. rozwiązania walcowe z gwintem wewnętrznym i stożkowe z takim samym gwintem. Ponadto dostępne są kołki stożkowe, walcowe, sprężyste gładkie, z różnymi karbami i inne.

Na czym polega obróbka mechaniczna wykonywana przez firmę Głowacki i Spółka?
Obróbka mechaniczna prowadzona przez firmę Głowacki i Spółka polega na realizowaniu różnych usług ślusarskich. Metalowe elementy są poddawane obróbce skrawaniem, w tym toczeniu, frezowaniu, wierceniu i szlifowaniu. Mogą być również wycinane laserowo i spawane. Za pomocą metod MIG/MAG i TIG spawane są metale żelazne i nieżelazne, w tym stal i aluminium. Spoiny są bardzo dokładne, a ponadto każdy element jest poddawany precyzyjnej obróbce. Spawane są części oraz obudowy, wzmocnienia, ramy nośne.

Czym jest obróbka termiczna realizowana przez Głowacki i Spółka?
Obróbka termiczna, nazywana też cieplną polega na nadawaniu metalowym elementom większej wytrzymałości. Efekt ten osiągany jest poprzez wyżarzanie, hartowanie oraz odpuszczanie. Jakość każdorazowo sprawdzana jest twardościomierzami. Metal może być również wzmacniany w trakcie obróbki cieplno-chemicznej. Metody tego typu to
  • nawęglanie stali
  • azotowanie niskociśnieniowe
  • węgloazotowanie stali
Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Głowacki i Spółka. Po więcej można zadzwonić albo napisać maila, a także wejść na stronę internetową.

Artykuły

Nawęglanie stali- w jakim celu się je stosuje?
Nawęglanie stali- w jakim celu się je stosuje?
Proces nawęglania stali pozwala podnieść jej odporność. Jakie metody wykorzystywane są w tym celu?
Hartowanie, czyli ponadczasowa technologia podnoszenia wytrzymałości stali
Hartowanie, czyli ponadczasowa technologia podnoszenia wytrzymałości stali
W procesie hartowania stal uzyskuje nowe właściwości, dzięki czemu można stworzyć wytrzymałe i odporne elementy. W jaki sposób się przebiega hartowanie?
Jaki jest zakres działalności przedsiębiorstwa Głowacki i Spółka?
Jaki jest zakres działalności przedsiębiorstwa Głowacki i Spółka?
Firma Głowacki i Spółka zlokalizowana jest w Radomiu, a swoją działalność prowadzi od 1975 roku. Czym zajmuje się przedsiębiorstwo?
W jaki sposób produkuje się elementy złączne?
W jaki sposób produkuje się elementy złączne?
Elementy złączne są niezastąpione na każdej budowie. Stosowane są także przez większość branż przemysłowych. Jak wygląda ich produkcja.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pphu Głowacki i Spółka s.c.

Pphu Głowacki i Spółka s.c., Cerekiew

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Pphu Głowacki i Spółka s.c.