Polecane oferty

Zapewniamy Państwu dostęp oraz profesjonalne doradztwo w sprawie unijnych środków na reaktywację za...
Lublin, Karłowicza 4 lok. 9
W dzisiejszych czasach coraz popularniejszym sposobem na znalezienie pracy jest skorzystanie z usłu...
Specjalizujemy się w doradztwie personalnym i kadrowym. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu najo...
Specjalizuję się w doradztwie biznesowym. Przedsiębiorcom udzielam rad z zakresu podejmowania ważny...

O firmie

"Powiatowy Urząd Pracy w Rykach. Filia" w miejscowości Dęblin jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Powiatowy Urząd Pracy w Rykach. Filia" znajduje się w miejscowości Dęblin w województwie lubelskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Rynek 12. Kod pocztowy do korespondencji to: 08-530 Dęblin. "Powiatowy Urząd Pracy w Rykach. Filia" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7162242263. Numer REGON to: 431199953.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 81 883 02 26. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Urząd jest czynny w następujących godzinach: Pn.-Pt.: 07:30-15:30. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: luryde@praca.gov.pl.

Informacje o działalności

NIP: 7162242263
REGON: 431199953
Branża: Urzędy pracy

Opinie (0)