Projektowanie, produkcja i montaż reklam zewnętrznych
Projektowanie, produkcja i montaż reklam zewnętrznych, Poster, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6411397605
REGON: 273691171
Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba firmy Poster znajduje się w Rudzie Śląskiej. Studio, którego właścicielem jest Dariusz Piwoń zajmuje się projektowaniem i produkcją reklam. Działa na rynku od 1997 roku i niezmiennie oferuje skuteczne i trwałe reklamy.


Oferta

Wysoka jakość świadczonych przez firmę Poster usług to wynik pracy doświadczonych grafików oraz zastosowania najlepszych jakościowo materiałów i specjalistycznych maszyn. W firmowym studiu graficznym powstają koncepcje reklam, które następnie są wykonywane w zakładzie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia klienci otrzymują dokładnie to, czego oczekują. Mogą to być folie przeznaczone do naklejania na samochodach i autobusach oraz prezentery i kasetony.

Agencja reklamowa Poster oferuje także klientom:
  • reklamy świetlne
  • reklamy przestrzenne
  • reklamy planszowe
  • banery
  • bilbordy
  • litery przestrzenne
Montaż wymienionych reklam jest wykonywany przez pracowników firmy. Często w celu trwałego zamocowania używają oni stalowych konstrukcji, które nie tylko zabezpieczają reklamę, ale również utrzymują ją na wymaganej wysokości. Prace ułatwia 21 metrowy podnośnik.

Firma zajmuje się także usługami poligraficznymi i drukuje ulotki, wizytówki oraz papier firmowy i plakaty. Uzupełnieniem oferty jest projektowanie i zakładanie stron internetowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Poster można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Reklama świetlna - promuj się w dzień i w nocy.
Reklama świetlna - promuj się w dzień i w nocy.
Kasetony, neony i ekrany LED jako najpopularniejsze narzędzia reklamy zewnętrznej. Kto zajmuje się produkcją oraz sprzedażą, kasetonów neonów i ekranów LED?

Wideo

Kontakt

Kontakt Poster

Poster, Ruda Śląska

Opinie (5)

Opinie o firmie Poster

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
18.05.2019
Usługi poligraficzne na wysokim poziomie. Zamówiłem u nich tysiąc wizytówek i szybko mi je dostarczyli. Ładnie zaprojektowane, przejrzyste i trwałe będą mi długo służyły.
Aga
Aga
5.0
17.03.2019
Oceniam usługi agencji na 5. Litery przestrzenne świetnie wyglądają, a reklama na samochodzie cały czas się rzuca w oczy. Dokładnie o to chodziło.
Leszek
Leszek
5.0
21.01.2019
Moją firmę widać już z daleka. Wszystko to dzięki usługom świadczonym przez agencję reklamową Poster. Wykonali świecące litery 3D i zamontowali je na dachu budynku.
Adrian
Adrian
5.0
21.11.2018
Firma zaprojektowała i wykonała dla mnie stronę internetową. Witryna jest nowoczesna i bardzo przejrzysta dla użytkowników.
Przemek
Przemek
5.0
17.09.2018
Polecam usługi firmy Poster. Wykonali dla mnie reklamę samochodową. Teraz samochód mojego przedsiębiorstwa każdego dnia informuje o firmowej ofercie potencjalnych klientów.