Oferujemy beton i płyty stropowe
Oferujemy beton i płyty stropowe, Posbet Sp z o.o., Sulechów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9731038677
REGON: 36667453900000
KRS: 0000666420

O firmie

Firma Posbet to profesjonalny producent płyt stropowych. Działalność prowadzimy od 1990 roku, wciąż poszerzając asortyment i tym samym zwiększając grono zadowolonych Klientów. Siedziba firmy znajduje się w Sulechowie, w województwie lubuskim.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i dostarczanie materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty stropowe sprężone SP mogą być użytkowane w budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach czy centrach handlowych i innych budowlach pod warunkiem obciążenia stropu w sposób statyczny. Płyty SP przystosowane są do wykorzystania w budynkach szkieletowych o konstrukcji stalowej lub żelbetowej. Można je również stosować w układach ściennych jako częściowo zamocowane.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty, posiadające niezbędne certyfikaty. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór towarów znajdujących zastosowanie przede wszystkim w przemyśle budowlanym. Zatrudniając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz dysponując doskonale wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprawnie i zawsze terminowo realizować zlecenia Klientów.

Proponujemy wybór m.in.:
  • płyt drogowych PD i chodnikowych
  • ścian oporowych płytowo-kontowych
  • piasku suszonego
  • betonu towarowego
  • kruszyw mineralnych
  • płyt drogowych
  • kostki brukowej
  • pustaków betonowych
  • słupków betonowych
  • krawężników
Dodatkowo zajmujemy się recyklingiem betonu, gruzu i innych odpadów budowlanych. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszytkie pytania.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Zakup betonu towarowego – na co musimy zwrócić uwagę?
Zakup betonu towarowego – na co musimy zwrócić uwagę?
Beton towarowy to powszechnie oferowany surowiec, służący do wznoszenia budynków. Czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze i o czym należy pamiętać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Posbet Sp z o.o.

Posbet Sp z o.o., Sulechów

Opinie (1)

Opinie o firmie Posbet Sp z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
5.0
31.05.2019
Najlepsza firma z wyrobami betonowymi w okolicy. Szczerze polecam, wszystko zrealizowane zgodnie z umówionymi terminami. Dodatkowo mają bardzo dobre ceny. Obsługa miła i fachowa.