Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251124266
REGON: 01641590600000
KRS: 0000049159

O firmie

Agencje i usługi ochrony osób i mienia, Portos sp.j. Sawicki, Perz, Warszawa Firma Portos zlokalizowana jest w Warszawie. Działamy od wielu już lat, rozpoczęliśmy bowiem jeszcze w 2000 roku. Zapewniamy szeroki zakres usług ochroniarskich. Właścicielami firmy są Piotr Sawicki i Artur Perz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, także na stronie internetowej.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Portos to firma, która zapewnia najwyższą jakość usług . Doskonale znamy i rozumiemy branżę ochroniarską i chętnie wykorzystujemy naszą wiedzę do świadczenia kompleksowych i profesjonalnych usług.

Jaka jest oferta dla kolei firmy Portos z Warszawy?

Oferta dla kolei naszej firmy jest bardzo rozbudowana. Staramy się zadbać o bezpieczeństwo taboru kolejowego i nie tylko podejmując się wielu zadań, takich, jak:
 • ochrona składów kolejowych,
 • ochrona transportów kolejowych,
 • ochrona mienia kolejowego,
 • ochrona remontów kolei,
 • wynajem pracowników kolei,
 • badanie trzeźwości pracowników.
Działania oczywiście można łączyć, jesteśmy przygotowani do świadczenia ich w szerokim zakresie.

Jaki jest zakres usług firmy Portos związany z ochroną obiektów i mienia?

Zakres naszych usług związany z ochroną obiektów i mienia to:
 • ochrona obiektów magazynowych, handlowych i przemysłowych,
 • ochrona obiektów biurowych,
 • badanie trzeźwości pracowników,
 • ochrona osiedli mieszkaniowych, posesji prywatnych i parkingów,
 • ochrona restauracji i hoteli,
 • ochrona urzędów i szkół,
 • ochrona imprez masowych.
Zajmujemy się także ochroną osób oraz wykonujemy zadania specjalne.

Jakich dodatkowych zadań się podejmujemy?

Dodatkowe zadania jakich się podejmujemy związane są z monitoringiem. Zakładamy systemy alarmowe i monitoring wizyjny, a także urządzenia telewizji przemysłowej oraz systemy kontroli pracowników. Polecamy też usługi sprzątające. Zajmujemy się sprzątaniem obiektów biurowych, przemysłowych i magazynowych, osiedli mieszkaniowych, jak również obiektów handlowych, hoteli, czy jednostek służby zdrowia. Wykonujemy sprzątanie po remontach i budowach oraz obsługujemy tereny zielone.

Co wyróżnia naszą firmę?

Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim odpowiedzialne i zaangażowane podejście do obowiązków, a także uczciwość. Zatrudniamy ponad 300 pracowników na terenie Polski, a nasze biura obsługują cały kraj.

Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia i od strony praktycznej oraz teoretycznej są doskonale przygotowani do pełnienia służby zaś załogi interwencyjne w szybkim czasie podejmują wszelkie dopuszczone prawem działania w celu ochrony osób i mienia. Pracownicy ubrani są w jednolite mundury z emblematami firmy, a na ich wyposażenie składa się niezbędny sprzęt ochrony osobistej oraz bezprzewodowe środki łączności radiowej.

Każde rozwiązanie indywidualnie dostosowujemy do poszczególnych odbiorców i zawsze szczegółowo analizujemy sytuację Państwa firmy i obiektu pod względem ochrony co umożliwia nam bardzo dokładne zabezpieczenie obiektu przed kradzieżą mienia i innymi niekorzystnymi czynnikami.

Posiadamy flotę 40 pojazdów zarówno oznaczonych, jak i cywilnych służących do obsługi ochrony osób i mienia. Współpracujemy z firmami z różnych branż, a tym sieciami handlowymi, bankami, biurami, osiedlami mieszkaniowymi, firmami logistycznymi, transportowymi, czy kolejowymi, a także biznesmenami. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie ochrony osób i obiektów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Kompleksowa ochrona ośrodków przemysłowych
Kompleksowa ochrona ośrodków przemysłowych
Zarządcy ośrodków przemysłowych, w celu zabezpieczenia mienia oraz swojego personelu, podejmują często współpracę z profesjonalnymi firmami ochroniarskimi.
Outsourcingowe usługi ochrony osób i mienia
Outsourcingowe usługi ochrony osób i mienia
Dzisiaj rynek usług ochroniarskich znacznie wyewoluował. Firmy z branży wyróżniają się swoim profesjonalizmem, nowoczesnością oraz szerokim zakresem współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Portos sp.j. Sawicki, Perz

Portos sp.j. Sawicki, Perz, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Portos sp.j. Sawicki, Perz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
08.07.2019
Monitoring bardzo dobrze prowadzony, wszystkie kamery rozlokowane we właściwych miejscach, zakład jest w tym momencie znacznie lepiej chroniony. Polecam serdecznie.
Agata
Agata
5.0
03.05.2019
Zawsze można mieć pewność, że rzetelnie zajmą się pracą i zrobią wszystko co w ich mocy, żeby ochrona zapewniła maksymalne bezpieczeństwo. Świetni specjaliści po prostu. Polecam i pozdrawiam.
Gerard
Gerard
5.0
13.03.2019
Jeśli chodzi o ochronę na kolei to nie mają sobie równych. Po prostu wszystko zrobione należycie.
Aleks
Aleks
5.0
02.01.2019
Zajmowali się ochroną pomieszczeń biurowych. Doskonale wykonana usługa.
Miłosz
Miłosz
5.0
02.11.2018
Doskonała firma ochroniarska. Dlaczego? Bo bardzo poważnie i odpowiedzialnie traktują swoją pracę, a w tej branży to niezwykle ważne. Nie pozwalają sobie na zaniedbania. Serdecznie ich polecam.