Akustyczne pomiary sal koncertowych
Akustyczne pomiary sal koncertowych, Pomiary akustyczne. Net, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9730802219
REGON: 80460274
Branża:

O firmie

Pomiary akustyczne to świadczone usługi w ramach firmy, której siedziba zlokalizowana jest w Zielonej Górze. Mamy spore doświadczenie, które przekładamy na obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Oferta

Naszą główną specjalizacją jest akustyka budowlana oraz środowiskowa. Naszym zadaniem są wszelkie działania, które pozwolą na prawidłowe rozchodzenie się dźwięku w danym pomieszczeniu. Liczy się dla nas poprawa akustyki.

Udzielamy porad, a nasi pracownicy zagwarantują pełne, techniczne doradztwo. Wykonujemy pomiary hałasu, w którym uwzględniamy takie źródła jak drogi, autostrady, czy fabryki.

Odpowiednia akustyka sali jest niezbędnym elementem, aby przeprowadzić występ muzyczny. Do naszych zadań należy przygotowanie sali pod kątem akustycznym.

Podczas przeprowadzania badań akustyki sali, czy innego miejsca, jesteśmy w stanie określić:
  • czas pogłosu
  • współczynnik zrozumiałości mowy
  • wczesne odbicia
  • rozkład fal stojący
  • prawidłowe przygotowanie sali
  • siłę wczesnych odbić
  • siłę późnych odbić
  • zawartość modów drgań.
Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wszystkie usługi świadczymy dokładnie i rzetelnie. Korzystamy także ze specjalistycznego oprogramowania.

Dokładanie badamy każdy projekt architektoniczny.

Przygotowujemy ekspertyzy akustyczne projektów budowlanych. Precyzyjnie badamy każdy rysunek architektoniczny, wskazując błędy, które uniemożliwią prawidłowe rozprzestrzenianie się dźwięku. Oferujemy komputerowe symulacje rozchodzenia się dźwięków w budynkach. Wśród naszych usług znajduje się tworzenie map akustycznych, w których możemy uwzględnić planowane osiedla, autostrady oraz obiekty przemysłowe.

Podczas ekspertyz możemy stwierdzić, czy odpowiednio dobrano materiały budowlane oraz jak połączone są ściany i stropy. Oferujemy także modelowanie akustyczne sal. Sprawdzamy izolacyjność akustyczną przegród zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Kontakt

Kontakt Pomiary akustyczne. Net

Pomiary akustyczne. Net, Zielona Góra

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Pomiary akustyczne. Net