Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7681106914
REGON: 590059080
Rok założenia:
2000

O firmie

Przedsiębiorstwo Pomiar istnieje na rynku nieprzerwanie od 1999 roku. Siedziba mieści się w Łodzi. Zajmujemy się montażem różnego rodzaju instalacji centralnego ogrzewania, wodomierzy, ciepłomierzy, urządzeń sanitarnych oraz hydraulicznych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest montaż różnego rodzaju instalacji i nie tylko. Posiadamy osiemnastoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy montaż:
  • grzejników,
  • instalacji centralnego ogrzewania,
  • instalacji hydraulicznych,
  • wodomierzy,
  • instalacji sanitarnych,
  • pomp obiegowych,
  • armatury do instalacji sanitarnych.
Korzystamy z wysokiej klasy urządzeń i narzędzi, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Wszelkie zlecenia wykonujemy według sporządzonych projektów, które zostały ustalone z klientem, a ewentualne zmiany są na bieżąco konsultowane.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór filtrów do wody, grzejników, wodomierzy, automatycznych zaworów podpionowych i termostatycznych. Uzupełnieniem asortymentu są podzielniki kosztów ogrzewania, a także ciepłomierze. Ponadto nasi pracownicy zamontują dla Państwa instalacje centralnego ogrzewania i wody użytkowej.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Pomiar Instalacja wodomierzy i ciepłomierzy

Pomiar Instalacja wodomierzy i ciepłomierzy, Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Pomiar Instalacja wodomierzy i ciepłomierzy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
5.0
03.05.2019
Zgodnie z terminem i solidnie wykonane. Polecam
Olga
Olga
5.0
17.03.2019
Świetna robota! Montaż instalacji bardzo sprawny i estetyczny, nowoczesne rozwiązania prowadzenia rur, wszystko na plus!