Technika grzewcza i sanitarna na najwyższym poziomie
Technika grzewcza i sanitarna na najwyższym poziomie, Pomiar. Instalacja wodomierzy, ciepłomierzy, urządzeń sanitarnych, hydraulicznych i C.O., Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7681106914
REGON: 590059080
Rok założenia:
2000

O firmie

Przedsiębiorstwo Pomiar zostało założone w 1999 roku w Łodzi. Zajmujemy się montażem różnego rodzaju instalacji c.o., wodomierzy, ciepłomierzy, urządzeń sanitarnych oraz hydraulicznych.

Oferta

Działalność naszego przedsiębiorstwa Pomiar oparta jest na montażu różnych instalacji pomiarowych. Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, starannie i z pomocą profesjonalnego sprzętu oraz narzędzi. Ugruntowana pozycja na rynku nie powoduje u nas stagnacji, wręcz przeciwnie, chcemy wciąż rozwijać swoje kompetencje, aby dostosowywać się do wymagań Klientów.

Pracownicy firmy Pomiar montują m.in.:
  • grzejniki,
  • instalacje centralnego ogrzewania,
  • instalacje hydrauliczne,
  • wodomierze,
  • instalacje sanitarne,
  • pompy obiegowe,
  • armatury do instalacji sanitarnych.
Naszym atutem jest wielozadaniowość. Przed realizacją każdego zlecenia, omawiamy projekt, a ewentualne zmiany w nim konsultujemy na bieżąco. Nasza kadra pracownicza podejmie się również zainstalowania wody użytkowej.

Bezapelacyjnie jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Profesjonalne doradztwo, które prowadzi do efektywnych czynów, nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Ponadto dystrybuujemy bardzo przydatny asortyment. Zakupią Państwo u nas filtry do wody, grzejniki, wodomierze, a także automatyczne zawory termostatyczne i podpionowe. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również ciepłomierze i podzielniki kosztów ogrzewania.

Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie i rzeczowo. Bardzo istotne jest dla nas znalezienie zawsze optymalnego rozwiązania, które przyczyni się do usług na najwyższym poziomie. Terminowo wykonujemy wszystkie usługi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Marki i specjalizacje

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Metrona Polska oraz Honeywell.

Kontakt

Kontakt Pomiar. Instalacja wodomierzy, ciepłomierzy, urządzeń sanitarnych, hydraulicznych i C.O.

Pomiar. Instalacja wodomierzy, ciepłomierzy, urządzeń sanitarnych, hydraulicznych i C.O., Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Pomiar. Instalacja wodomierzy, ciepłomierzy, urządzeń sanitarnych, hydraulicznych i C.O.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
5.0
03.05.2019
Zgodnie z terminem i solidnie wykonane. Polecam
Olga
Olga
5.0
17.03.2019
Świetna robota! Montaż instalacji bardzo sprawny i estetyczny, nowoczesne rozwiązania prowadzenia rur, wszystko na plus!