Dbamy o zdrowie zwierząt jak nikt inny
Dbamy o zdrowie zwierząt jak nikt inny, Piwko Maciej, lek. wet. Spec. chirurg, Dzierżoniów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8821389291
REGON: 890398714
Rok założenia:
2002

O firmie

Przychodnia weterynaryjna prowadzona przez lek. wet. spec. chirurga Macieja Piwko znajduje się w Dzierżoniowie, w województwie dolnośląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1993 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach weterynaryjnych. Ważne jest dla nas zdrowie wszystkich zwierząt, dlatego swoje prace zawsze wykonujemy sumiennie oraz z pełnym zaangażowaniem. Mamy wszystkie niezbędne kwalifikacje, co jest gwarantem fachowej pomocy. W naszej przychodni weterynaryjnej zajmujemy się między innymi wykonawstwem zabiegów chirurgicznych i ortopedycznych. Te ostatnie głównie polegają na rekonstrukcji wiązadeł kolana.

Ponadto posiadamy laboratorium, w którym przeprowadzamy badania krwi i moczu kotów oraz psów. Wydajemy też paszporty i czipujemy zwierzęta domowe. Nasza oferta to też szczepienia, odrobaczanie i okresowe badania laboratoryjne. Specjalizujemy się w ginekologii i położnictwie, w ramach których zajmujemy się np. sterylizacją czy prowadzeniem ciąży.

Pomagamy przy dysplazji stawów biodrowych i problemach z uzębieniem. W ramach stomatologii weterynaryjnej oferujemy między innymi usunięcie kamienia i wypełnienie ubytków. W razie potrzeby możemy odbyć wizytę w domu pacjenta.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który umożliwia nam świadczenie szerokiego zakresu usług rehabilitacyjnych. Jesteśmy w stanie zastosować laseroterapię, magnetoterapię i terapię ultradźwiękową oraz elektroterapię. Nasza oferta to jonoforeza, galwanizacja, przezskórna stymulacja TENS oraz elektrostymulacja NEMS. Posiadamy także bieżnię suchą. Dzięki rehabilitacji weterynaryjnej można skutecznie uśmierzyć ból, a przez to też zwiększyć możliwości ruchowe. Wszystko to znacznie poprawi jakość życia naszych pupili.

Zapraszamy do naszej przychodni weterynaryjnej.

Produkty i usługi

Wideo

Kontakt

Kontakt Piwko Maciej, lek. wet. Spec. chirurg

Piwko Maciej, lek. wet. Spec. chirurg, Dzierżoniów

Opinie (0)

Opinie o firmie Piwko Maciej, lek. wet. Spec. chirurg