Oprogramowania komputerowe i systemowe
Oprogramowania komputerowe i systemowe, Pisz software Sp. z.o.o. Krzysztof Kotlicki, Iwona Kotlicka, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5252256262
REGON: 015266605
KRS: 0000148020
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy Pisz Software zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w doradztwie informatycznym na rzecz operatorów telefonii komórkowej. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że świadczymy usługi rzetelnie i kompleksowo. Osobami decyzyjnymi w przedsiębiorstwie są Iwona Kotlicka oraz Krzysztof Kotlicki.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Pisz Software jest tworzenie oraz sprzedaż oprogramowania i stron internetowych na specjalne zamówienie Klienta. Możemy Państwu zaproponować profesjonalne usługi doradcze w zakresie rozwiązań IT. Oferujemy narzędzia zarządcze i biznesowe, które zapewnią duże korzyści. W naszej ofercie można także znaleźć systemy CRM i ERP dla podmiotów gospodarczych o profilu produkcyjnym, handlowym i usługowym.

Ofertę naszego przedsiębiorstwa kierujemy zarówno do firm krajowych, jak i zagranicznych.

Stworzone przez nas oprogramowania znajdą zastosowanie podczas kontroli jakości i serii partii, planowania produkcji, inwentaryzacji, kompletowania zamówień, rozliczania i zarządzania produkcją, a także podczas produkcji chemicznej oraz farmaceutycznej.

Ponadto pomożemy w stworzeniu aplikacji biznesowych. Nasza firma zajmuje się również controllingiem, w tym controllingiem finansowym. Świadczymy doradztwo komputerowe i finansowe. Podejmiemy się zleceń dotyczących odzyskiwania danych na desktopach, maszynach wirtualnych i serwerach. Oferujemy oprogramowanie ShadowProtect. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy tworzenie backupu. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż oprogramowania i notebooków firmy Toshiba.

Zapewniamy wysoką jakość usługi i oferowanych rozwiązań. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się udzielić wszystkich odpowiedzi.

Zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pisz software Sp. z.o.o. Krzysztof Kotlicki, Iwona Kotlicka

Pisz software Sp. z.o.o. Krzysztof Kotlicki, Iwona Kotlicka, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Pisz software Sp. z.o.o. Krzysztof Kotlicki, Iwona Kotlicka