Kompleksowy remont mieszkania lub domu
Kompleksowy remont mieszkania lub domu, Piotr Sumiński Sum-Bud Wykończenia Remonty, Włocławek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8882345508

O firmie

Sum-Bud to firma specjalizująca się w remontach i wykończeniach. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem firmy jest Piotr Sumiński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi remontowo-budowlane i wykończeniowe. Nasza ekipa remontowa składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy służą profesjonalnym doradztwem na każdym etapie współpracy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i narzędziami, dzięki którym wszystkie prace wykonujemy precyzyjnie i terminowo. Zapewniamy indywidualne odejście do każdego klienta oraz realizację zlecenia według jego potrzeb i preferencji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi, takie jak:
  • wykończenia pod klucz,
  • remont łazienki,
  • biały montaż,
  • zakładanie sufitów podwieszanych,
  • układanie paneli.
Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji czy spółdzielni. Wykonujemy remonty budynków mieszkalnych, a także klatek schodowych. Oferujemy malowanie, fugowanie, tapetowanie, układanie glazury, a także remonty salonów czy kładzenie gładzi gipsowych. Montujemy ścianki działowe, a także zajmujemy się zabudową rur i kabli.

Cechujemy się pełnym zaangażowaniem w wykonaną pracę, zapewniając przy tym staranność oraz miłą i życzliwą obsługę, która dołoży wszelkich starań, by osiągnąć zadowalający efekt końcowy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zakres działalności

Artykuły

Przygotowanie ścian do malowania
Przygotowanie ścian do malowania
Wyjaśniamy jakie zabiegi powinieneś wykonać zanim zaczniesz malowanie ścian. Szczegółowo omawiamy kryteria wyboru gładzi szpachlowej oraz proces jej nakładan

Wideo

Kontakt

Kontakt Piotr Sumiński Sum-Bud Wykończenia Remonty

Piotr Sumiński Sum-Bud Wykończenia Remonty, Włocławek

Opinie (1)

Opinie o firmie Piotr Sumiński Sum-Bud Wykończenia Remonty

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzesiek
Grzesiek
5.0
05.11.2019
Prawdziwi profesjonaliści. Nie spotkałem się dotychczas z tak solidnie wykonującą swoją pracę firmą remontową. Wszystko wykonali kompleksowo od A do Z, zachowując przy tym konkurencyjność cen. Polecam!