Ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny, Piotr Koper Agent Ubezpieczeniowy, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8251018958
REGON: 016019375
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Koper & Koper to agencja ubezpieczeniowa zlokalizowana na terenie Warszawy. Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Działamy aktywnie od 1996 roku.

Oferta

Nasza agencja ubezpieczeniowa to miejsce, w którym do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze wybrać jak najkorzystniejszą ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwudziestu trzech lat, w których trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie, które pozwala nam na zapewnienie o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:
  • ubezpieczenia transportowe,
  • ubezpieczenia dobrowolne,
  • gwarancje Ubezpieczeniowe,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia nieruchomości.
Oprócz tego możemy polecić nasze ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, które szczególnie przydają się w branży związanych z dużą odpowiedzialnością, takich jak usługi prawnicze, architekci czy lekarze. Oferujemy także ubezpieczenia na życie.

Dodatkowo możemy polecić ubezpieczenia komunikacyjne. Przygotowaliśmy niezwykle korzystne oferty w zakresie OC, AC oraz wyjątkowo opłacalną polisę Assistance.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczony zespół, który o ubezpieczeniach wie niemal wszystko, jednak ciągle aktualizuje swoją wiedzę tak, by zawsze móc zaoferować to, co najbardziej korzystne.

Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Marki i specjalizacje

Proponujemy produkty najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych, takich jak PZU, Ergo Hestia, Warta, HDI, Allianz, Compensa, Wiener, Generali i Proama,

Artykuły

Co oferują towarzystwa ubezpieczeniowe?
Co oferują towarzystwa ubezpieczeniowe?
Szukając ubezpieczenia, zapoznaj się z różnymi ofertami i wybierz taką, która będzie najodpowiedniejsza dla ciebie i twoich bliskich.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Piotr Koper Agent Ubezpieczeniowy

Piotr Koper Agent Ubezpieczeniowy, Warszawa

Opinie (9)

Opinie o firmie Piotr Koper Agent Ubezpieczeniowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karolina
Karolina
5.0
04.09.2019
Świetny kontakt z ubezpieczycielem, nienachalny i kompleksowy. Podczas wypadu na narty nie sposób się nie ubezpieczyć, a tu wyszło najtaniej.
Honorata
Honorata
5.0
28.07.2019
Ubezpieczenie turystyczne bardzo mi pomogło podczas wyjazdu. Przydatne jest także ubezpieczenie bagażu, fajnie, że firma zawarła to w cenie.
Ewelina
Ewelina
5.0
08.03.2019
Super oferta ubezpieczeniowa. Szczególnie poleca ubezpieczenie komunikacyjne oraz ubezpieczenie mieszkania.
Jakub
Jakub
5.0
14.01.2019
Po budowie domu postanowiłem go ubezpieczyć. Dobrze, że to zrobiłem, ponieważ rok później ktoś mi go zdewastował. Ubezpieczalnia wypłaciła mi odszkodowanie za wyrządzone szkody.
Diana
Diana
5.0
15.11.2018
Polecam tę agencję ubezpieczeniową. Pracownik dobrał idealną polisę do moich potrzeb. Jestem jak najbardziej zadowolona i w końcu czuję się bezpieczna.
Honorata
Honorata
5.0
26.09.2018
Wracałam samochodem z podróży, kiedy nagle pojazd przestał działań. Zadzwoniłam więc do przedstawiciela i zgłosiłam szkodę. Mechanicy szybko przyjechali na miejsce, a później wyeliminowali usterkę.
Patryk
Patryk
5.0
29.07.2018
W życiu zdarzają się różne sytuacje. Nie chciałem zostawiać moich bliskich bez środków do życia w razie wypadku. Postanowiłem więc zgłosić się do tej agencji ubezpieczeniowej. Razem z pracownikami wybrałem odpowiednią opcję.
Karol
Karol
5.0
29.05.2018
Już od kilku miesięcy żona wspominała o zakupie ubezpieczenia. Odkładaliśmy to, jednak po wypadku od razu zgłosiliśmy się do tej agencji. Oczywiście nic nam się nie stało, lecz uświadomiło nam to, aby o siebie bardziej zadbać.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.04.2015
Jestem wieloletnim klientem tej agencji. Polecam do skorzystania z ich usług. Widać, że ludzie znają się na swojej pracy i potrafią przedstawić dobrą ofertę ubezpieczeniową, tak aby klient był zadowolony. Na każde zapytanie szybko otrzymuję odpowiedź. Nigdy się nie zawiodłem, Robert