Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9531182027
REGON: 091443614
Rok założenia:
1994

O firmie

Nazywam się Piotr Klimkiewicz i jestem doradcą podatkowym, który świadczy również usługi z zakresu księgowości. Swoje biuro prowadzę w Bydgoszczy już od 1995 roku.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jako doradca podatkowy z prawie 25-letnim stażem na rynku swoim klientom oferuje kompleksowe usługi doradcze z zakresu prawa podatkowego, przepisów skarbowych i analizy spraw przed organami skarbowymi.

Ponadto wykonuję również obsługę księgową przedsiębiorstw, w tym:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzenie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych
  • obsługę rozliczenia VAT
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • rozliczanie zobowiązań podatkowych PIT, CIT, VAT, akcyza
  • rozliczanie zobowiązań wobec ZUS
Do każdego klienta pochodzę w sposób indywidualny, proponując rozwiązania dostosowane go jego potrzeb i oczekiwań.

Zachęcam do odwiedzenia mojego biura w Bydgoszczy, a także do kontaktu telefonicznego.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Piotr Klimkiewicz doradca podatkowy

Piotr Klimkiewicz doradca podatkowy, Bydgoszcz

Opinie (7)

Opinie o firmie Piotr Klimkiewicz doradca podatkowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.11.2014
Porady z zakresu zobowiązań podatkowych, których udzieliła mi ta firma naprawdę bardzo mi się przydały. Teraz moje przedsiębiorstwo lepiej funkcjonuje. Dodatkowo obsługa w języku angielskim nie jest problemem dla tej firmy. Współpraca z tą firmą układa się nam naprawdę znakomicie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.08.2014
Odkąd zleciłem obsługę kadr oraz płac tej firmie jestem naprawdę bardzo zadowolony. Przedsiębiorstwo to jest naprawdę profesjonalne. Teraz zarówno kadry jak i płace są obsługiwane bezbłędnie. Dzięki temu mam więcej czasu na prowadzenie mojej działalności.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.08.2014
Ta firma bardzo pomogła mi w przygotowaniu wniosku kredytowego oraz w napisaniu biznesplanu. Bez tej pomocy moja działalność prawdopodobnie nawet by się nie rozpoczęła. Nie znam się bowiem na różnego rodzaju dokumentach. A tutaj wytłumaczono mi co muszę zrobić krok po kroku.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.06.2014
Współpracuję z tą firma już jakiś czas. Jestem zachwycony wiedzą pana Piotra. To osoba posiadająca znakomite kwalifikacje. Teraz sprawy podatkowe w moim przedsiębiorstwie są uporządkowane, a w przypadku jakichkolwiek niejasności korzystam z usług firmy pana Piotra.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.06.2014
Rzetelny i doświadczony. Usługi wycenia w porównaniu z innymi biurami bardzo atrakcyjnie, dzięki czemu jeszcze przyjemniej współpracuje się z takim specjalistą. Jest doświadczony i kontaktowy. Relacja klient - Pan Piotr jest godna pozazdroszczenia. Pan Piotr zawsze pilnuje terminów wykonuje usługi sumiennie i dokładnie. Nie oszukuje, nie unika kontaktu z klientem. Jest otwarty. Wspiera mnie podczas podpisywania umów. Zanim podejmę ważną decyzję dotyczącą mojej firmy kontaktuje się z Panem Piotrem i razem omawiamy temat, ostatecznie podejmując decyzję. Nigdy się nie zawiodłem na Nim. Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych nie stanowi dla niego problemu. Wykonuje tego typu usługi fachowo. Dziękuję za wszystko i życzę dalszych sukcesów zawodowych oraz większej ilości zadowolonych klientów. Nawet tych najbardziej wymagających takich jak ja. Pozdrawiam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.05.2014
Dzięki usługom pana Piotra Klimkiewicza moja firma działa bez żadnych problemów. Wykonana przez niego analiza finansowa byłą trafna. To bardzo dobry doradca podatkowy. Pan Piotr posiada ogromną wiedzę w dziedzinie finansów. Jest to człowiek solidny i skrupulatny. Wielokrotnie korzystałam z jego usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Rekomenduję pana Piotra Klimkiewicza jako prawdziwego profesjonalistę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.04.2014
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Piotra, który jak się okazało jest doskonałym fachowcem. Zwróciłam się do niego o pomoc w kwestii utworzenia własnej działalności gospodarczej. Pan Piotr obsłużył mnie profesjonalnie. Od konsultacji, przez fachowe doradztwo, aż po samą pomoc. Udzielił mi bardzo cenny rad, okazał się być nie tylko fachowcem z prawdziwego zdarzenia, ale również przemiłym i kompetentnym człowiekiem. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to na pewno niemałe zaangażowanie Pana Piotra, jak również troska o mnie - jako klienta. Dzięki niemu biznesplan powstał profesjonalnie i szybko. Bez problemu poradził sobie ze wszelakimi formalnościami i deklaracjami. Dzięki Panu Piotrowi tak naprawdę w małym odstępie czasu utworzyłam swoją własną firmę, która dziś obiecująco prosperuje. Do dnia dzisiejszego ten doradca jest dla mnie wsparciem i pomocą na każdym etapie rozwoju mojej firmy. Z przyjemnością rekomenduję i pozdrawiam, Anna Jackowska