Kupno, sprzedaż oraz wynajem pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych
Kupno, sprzedaż oraz wynajem pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, Pimex Nieruchomości mgr Jadwiga Pośpiech, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340027136
REGON: 271021294
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba biura Pimex zlokalizowana jest w Katowicach. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1991 roku. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie Państwu atrakcyjnej oferty dotyczącej kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Właścicielem firmy jest Jadwiga Pośpiech.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Pimex jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Możemy Państwu zaproponować pomoc przy sprzedaży i kupnie nieruchomości. Zajmujemy się takimi nieruchomościami jak:
  • domy
  • mieszkania
  • działki
  • lokale użytkowe
Ponadto możemy Państwu pomóc przy wynajmowaniu nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, np. biur. Zdajemy sobie sprawę, że zakup nieruchomości wiąże się zawsze z dużymi wydatkami, dlatego nasze biuro pomaga Klientom uzyskać korzystny kredyt hipoteczny.

Dysponujemy ofertami zarówno nowych obiektów i lokali, jak i takimi, które pochodzą z rynku wtórnego.

Zależy nam, abyście znaleźli Państwo odpowiednią nieruchomość, która spełni Państwa potrzeby, oczekiwania oraz wymagania finansowe.
Jeżeli zdecydują się Państwo na wynajem, znajdziemy odpowiednich lokatorów, bądź lokal w dogodnej dla Państwa lokalizacji, wielkości oraz cenie. Na naszej stronie znajduje się prosta w obsłudze wyszukiwarka, która umożliwia szybkie znalezienie poszukiwanego ogłoszenia dotyczącego zakupu lub sprzedaży domów, działek, lokali użytkowych i mieszkań.

Możecie nam Państwo zaufać, znajdziemy dla Państwa najlepszą ofertę, jaka będzie na rynku.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Pimex.

Kontakt

Kontakt Pimex Nieruchomości mgr Jadwiga Pośpiech

Pimex Nieruchomości mgr Jadwiga Pośpiech, Katowice

Opinie (2)

Opinie o firmie Pimex Nieruchomości mgr Jadwiga Pośpiech

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.11.2015
Polecam to biuro nieruchomości,za pośrednictwem tej firmy udało mi się kupić działkę rekreacyjną w dogodnej lokalizacji za bardzo przystępną cenę.Firma zajęła się też kompleksowo załatwieniem wszelkich formalności związanych z kupnem.//nick:medium78
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.11.2015
Chcę polecić ta firmę zajmująca się sprzedażą nieruchomości w Katowicach. Zleciłem tej firmie sprzedaż trzech działek budowlanych. Firma pomogła mi załatwić wszystkie sprawy formalne, a co najważniejsze bardzo szybko znalazła kupców i to po bardzo korzystnych cenach. /piotr92