Koloryzacja i modelowanie włosów w atrakcyjnych cenach
Koloryzacja i modelowanie włosów w atrakcyjnych cenach, Pierre Salon fryzjerski, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441722833

O firmie

Nasz salon fryzjerski Pierre zarządzany przez Piotra Czarnika znajduje się w Krakowie. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną, aby ich włosami zajęli się profesjonaliści, którzy z pasją oraz dużym zaangażowaniem podchodzą do każdego Klienta. Warto nam zaufać, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowych usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Oferta

Fryzjerstwo tez może być sztuką - takie motto kieruje naszymi działaniami. W salonie fryzjerskim Pierre zawsze w pełni angażujemy się w podejmowaną pracę, niezależnie jakiego rodzaju usługi świadczymy. chcemy aby byli Państwo w pełni zadowoleni. To niezmiennie nasz priorytet.

Osobom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, zaproponujemy różne typy fryzur i dopasowanie ich do kształtu twarzy. Zatrudniony przez nas zespół służy fachowym doradztwem odnośnie doboru odpowiedniej stylizacji. To doświadczeni fryzjerzy o wysokich kompetencjach i umiejętnościach potwierdzonych latami pracy. Udzielają oni również porad odnośnie sposobów pielęgnacji włosów i dostosowują odpowiednie zabiegi kosmetyczne.

W ramach świadczonych przez nas usług fryzjerskich świadczymy takie usługi jak:
  • strzyżenie kobiet,
  • strzyżenie mężczyzn,
  • strzyżenie dzieci,
  • układanie fryzur okolicznościowych,
  • modelowanie włosów,
  • koloryzacja.
Ponadto podejmujemy się regulacji brwi i nakładamy hennę, jak również zajmujemy się sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz skóry twarzy.

Nasza oferta to usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Fryzjerstwo to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do osobistego odwiedzenia salonu bądź do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonu Pierre z Krakowa.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pierre Salon fryzjerski

Pierre Salon fryzjerski, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Pierre Salon fryzjerski