Usługi archiwizacyjne na najwyższym poziomie
Usługi archiwizacyjne na najwyższym poziomie, PHU REGEST Adam Jabłonowski, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7411749298
REGON: 519593656
Rok założenia:
2002

O firmie

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Regest znajdą Państwo w Olsztynie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2002 roku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Adam Jabłonowski.

Oferta

Specjalnością firmy Regest są prace archiwizacyjne. W ich zakres wchodzi między innymi wstępne oszacowanie zasobu gromadzonych akt. Jest to koniecznie głównie w przypadku instytucji, które odziedziczyły akta po swoich poprzednikach. Ponadto zajmujemy się segregacją akt według kategorii archiwalnych i komórek organizacyjnych. Do naszych zadań należy nadanie dokumentacji układu rzeczowo-chronologicznego, a także uporządkowanie dokumentacji wewnątrz jednostek archiwalnych i sporządzenie prawidłowego ich opisu.

Oferta przedsiębiorstwa Regest obejmuje zewidencjonowanie dokumentacji na spisach zdawczo-odbiorczych w wersji elektronicznej i papierowej oraz wydzielenie dokumentacji przeznaczonej do zniszczenia wraz ze sporządzeniem odpowiedniej ewidencji. Dodatkowo nadajemy teczkom sygnaturę archiwalną i umieszczamy dokumentację w wyznaczonym miejscu.

Zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu organizacji i funkcjonowania archiwów zakładowych, składnic akt oraz budowy optymalnych systemów obiegu i archiwizowania dokumentów papierowych oraz elektronicznych. Podejmujemy się projektowania i wdrażania procedur obiegu dokumentów i normatywów kancelaryjno-archiwalnych. Od podstaw tworzymy archiwa zakładowe i składnice akt.

Bierzemy udział w przeprowadzkach archiwów. Wdrażamy i projektujemy archiwa elektroniczne oparte na ogólnie dostępnym oprogramowaniu i specjalnie stworzonych do tego celu programach zarządzania dokumentacją elektroniczną. Zajmujemy się również brakowaniem przeterminowanej dokumentacji niearchiwalnej, razem ze sporządzeniem odpowiednich dokumentów brakowania. Uzupełnienie oferty stanowi odbiór i niszczenie papierowych, optycznych oraz magnetycznych nośników informacji. Zawsze wystawiamy certyfikaty zniszczenia.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Regest.

Artykuły

Czym zajmuje się archiwistyka?
Czym zajmuje się archiwistyka?
Archiwistyka nie jest dziedziną, z którą styczność mają wyłącznie nieliczni specjaliści. Różne dane archiwalne gromadzą instytuty, firmy i osoby prywatne.

Wideo

Kontakt

Kontakt PHU REGEST Adam Jabłonowski

PHU REGEST Adam Jabłonowski, Olsztyn

Opinie (8)

Opinie o firmie PHU REGEST Adam Jabłonowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
01.05.2019
Profesjonalne tworzenie archiwów zakładowych. Najlepsza firma w branży. Polecam!!
Misiek
Misiek
5.0
10.03.2019
Fachowe porządkowanie akt i nie tylko. Świetnie sobie ze wszystkim radzą. Jestem pełen podziwu.
Grażyna
Grażyna
5.0
05.01.2019
Najlepsi w branży. Warto skorzystać z ich oferty.
Norbi
Norbi
5.0
15.11.2018
Nie raz korzystaliśmy z ich usług, w tym na niszczenie magnetycznych nośników informacji i nigdy nie było żadnych problemów. Polecam.
Monika
Monika
5.0
07.09.2018
Godna zaufania, naprawdę uczciwa firma zajmująca się archiwizacją akt. Polecam z czystym sumieniem.
Ariel
Ariel
5.0
29.07.2018
Szybki odbiór, szybka archiwizacja dokumentów. Naprawdę dobrze mi się z nimi współpracuje.
Adrian
Adrian
5.0
18.05.2018
Wszystko OK. Nie mam zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam firmę Regest.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
30.03.2018
Rzetelna, uczciwa firma. Wszystko sumiennie, dokładnie wykonane. Jestem w pełni zadowolony z wykonywanej przez nich pracy.