Organizujemy aktywny wypoczynek dla młodzieży
Organizujemy aktywny wypoczynek dla młodzieży, PHU

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8850009144
REGON: 890211644
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

W Tennis & Ski Family specjalizujemy się w organizacji aktywnego wypoczynku w górach. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem jest Marek Mlazga.

Oferta

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów rodzinnych, młodzieżowych obozach narciarsko-snowboardowych oraz wielu innych form wypoczynku aktywnego. Sportem i rekreacją zajmujemy się od 1991 roku, a od 2000 jesteśmy organizatorami wyjazdów. Jesteśmy największą firmą w Koszalinie, która oferuje taki rodzaj rekreacji.

Oferujemy sporty zimowe. W trakcie wyjazdu w góry zapewniamy profesjonalną opiekę oraz kursy nauki jazdy na nartach oraz snowboardu. Każdy instruktor ma doświadczenie w branży i zapewnia profesjonalną naukę. Szkolimy osoby początkujące oraz bardziej zaawansowane. Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wyjazdy i obozy organizujemy w Polsce oraz w Szwajcarii czy Austrii.

Tennis & Ski Family to także ośrodek sportowy, który oferuje lekcje tennisa. W naszej ofercie znajdują się:
  • treningi tenisa dla dzieci
  • treningi tenisa dla młodzieży
  • treningi tenisa dla dorosłych
  • turnieje tennisa
  • sparingi
Lekcje mogą odbywać się grupowo oraz indywidualnie. Dostosowujemy poziom do każdego uczestnika. Zapewniamy odpowiedni sprzęt. Nasza metoda nauczania opiera się na programie Polskiego Związku Tenisowego Tenis 10. Ponadto organizujemy letnie obozy wyjazdowe oraz półkolonie. W trakcie których zachęcamy do innych aktywności sportowych takich jak: siatkówka, piłka nożna, koszykówka, turystyka rowerowa czy kajakowa. Dużym powodzeniem cieszą się piesze wyprawy w góry. W naszej ofercie znajdują się także weekendy rodzinne.

Gwarantujemy, że razem z nami spędzicie Państwo miło czas. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszego klubu sportowego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Artykuły

Jak zorganizować dziecku aktywny wypoczynek?
Jak zorganizować dziecku aktywny wypoczynek?
Aktywny wypoczynek może zapewnić dziecku wiele korzyści, np. prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny oraz tworzenie więzi koleżeńskich. Poznaj inne korzyści

Wideo

Kontakt

Kontakt PHU "HUBER" Marek Mlazga

PHU "HUBER" Marek Mlazga, Koszalin

Opinie (3)

Opinie o firmie PHU "HUBER" Marek Mlazga

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arek
Arek
5.0
28.09.2019
Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu rodzinnego. Był to bardzo intensywny weekend. Panowała pozytywna sportowa atmosfera.
Aga
Aga
5.0
30.07.2019
Polecam ich kursy tenisa. Brałam od nich lekcje indywidualne i brałam udział w turniejach. Instruktor spisał się na medal. Bardzo dobra szkoła.
Tomasz
Tomasz
5.0
10.05.2019
Kilkukrotnie wysyłałem moje dzieci na obozy narciarskie do Austrii z tą firmą. Dzieci były bardzo zadowolone i faktycznie nauczyły się bardzo dużo. Widać że instruktorzy zajmują się tym z pasją i mają duże doświadczenie.