Świadczymy usługi transportowe na arenie międzynarodowej
Świadczymy usługi transportowe na arenie międzynarodowej, Php Eksport, Import. Włodzimierz Kawczyński, Ślesin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
16:00 - 16:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5580005398
REGON: 008315789
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje od 1989 roku. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Kawczyński Logistics ma swoją lokalizację w Ślesinie w powiecie nakielskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem jest Włodzimierz Kawczyński.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w spedycji i transporcie międzynarodowym. Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowani fachowcy posiadający wysokie umiejętności logistyczne. Nasze usługi transportowe świadczymy na terenie Unii Europejskiej, przede wszystkim Hiszpanii, Anglii, Portugalii, Niemczech, a także Belgii.

Cechuje nas wiarygodność i rzetelność. Dokładamy wszelkich starań, aby firma Kawczyński Logistics w Ślesinie była innowacyjna i konkurencyjna na rynku. Dysponujemy dużą flotą samochodową, głównie marki Mercedes. Pojazdy są nowe i utrzymywane w nienagannym stanie. Realizowane przez nas zamówienia terminowo dostarczane są w wyznaczone miejsce.

Gwarancję jakości stanowią posiadane przez nas certyfikaty: ISO 9001:2015, IFS Logisitcs oraz TAPA TSR 2017. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań telematycznych i informatycznych zapewniamy bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług.
Do dyspozycji naszych Klientów są magazyny do przepakowywania oraz sortowania i przechowywania towarów.

Zajmujemy się również świadczeniem usług transportu drobnicowego paczek i palet do 1000 kg, zarówno w kraju, jak i za granicą. Przewożone przez nas ładunki podlegają ubezpieczeniu. Transport drobnicowy to przede wszystkim szybka dostawa oraz wysokiej jakości serwis.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy transportowej, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

Artykuły

Na czym polega spedycja międzynarodowa?
Na czym polega spedycja międzynarodowa?
Handel opiera się na transporcie międzynarodowym, a ten wymaga działań spedycyjnych. Odpowiednia opieka logistyczna jest niezbędna, aby transport był bezpieczny

Wideo

Kontakt

Kontakt Php Eksport, Import. Włodzimierz Kawczyński

Php Eksport, Import. Włodzimierz Kawczyński, Ślesin

Opinie (6)

Opinie o firmie Php Eksport, Import. Włodzimierz Kawczyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
04.09.2019
Dysponują chłodniami do przewozu mięsa, usługi świadczą kompleksowo i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
Kuba
Kuba
5.0
29.07.2019
Skorzystałem ze spedycji międzynarodowej, polecam!
Maksymilian
Maksymilian
5.0
18.05.2019
Usługi transportowe na wysokim poziomie, polecam.
Jan
Jan
5.0
30.03.2019
Polecam tę firmę, świadczą rzetelne przewozy plandekowe.
Franciszek
Franciszek
5.0
06.01.2019
Współpracowałem z firmą pana Włodzimierza Kawczyńskiego, skorzystałem z transportu krajowego. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali ustalonego terminu. Polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
30.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się przewozu międzynarodowego. Usługa zrealizowana rzetelnie i terminowo, na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam serdecznie.