Oferujemy nowoczesne metody odczulania
Oferujemy nowoczesne metody odczulania, Perek Maria, lek. med. Spec. alergolog, Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7341515559
REGON: 491977119
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Maria Perek i jestem lek. med. spec. alergologiem. Mój gabinet znajduje się w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Praktykę lekarską rozpoczęłam w 1999 roku. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem różnego rodzaju alergii.

Oferta

Katar, osłabienie, kaszel i zapalenie spojówek to jedne z głównych objaw alergii. Wówczas niezbędne są testy, które potwierdzają lub wykluczą daną przypadłość. W zawodzie pracuję od 19 lat i przez ten czas poznałam wiele przypadków medycznych. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc.

Oferuję:
  • testy alergiczne,
  • testy płatkowe,
  • testy rekombinowane,
  • odczulanie podjęzykowe,
  • odczulanie doustne,
  • odczulanie iniekcyjne.
W mojej poradni znajdują się specjalistyczne urządzenia i sprzęty, za pomocą których jestem w stanie przeprowadzić wszelkie, niezbędne testy i badania. Zajmuję się diagnozowaniem alergii, nietolerancji pokarmowych, a także wykonuję skórne testy alergiczne i diagnozuję molekularnie alergię.

Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Ponadto w poradni mogą Państwo skonsultować i poddać się leczeniu w przypadku chorób układu oddechowego, między innymi astmy oskrzelowej, gruźlicy, mukowiscydozy, pylicy płuc, zapalenia oskrzeli czy zapalenia płuc.

Dodatkowo wykonuję badania krwi, badania obrazowe oraz spirometrię. Przed każdą wizytą zapoznaję się z pełną dokumentacją medyczną pacjentów, co pozwala mi na postawienie właściwej diagnozy i przyspiesza proces leczenia.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy mi na Państwa zadowoleniu i zdrowiu.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia poradni w Nowym Sączu.

Artykuły

Skuteczne diagnozowanie alergii – szybkość dzięki specjalistycznym badaniom
Skuteczne diagnozowanie alergii – szybkość dzięki specjalistycznym badaniom
Najlepsi specjaliści alergologii i pulmonologii zajmują się nie tylko leczeniem alergii, ale także astmy, czy różnych postaci nietolerancji pokarmowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Perek Maria, lek. med. Spec. alergolog

Perek Maria, lek. med. Spec. alergolog, Nowy Sącz

Opinie (6)

Opinie o firmie Perek Maria, lek. med. Spec. alergolog

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Sabina
Sabina
5.0
08.05.2019
Co roku na wiosnę pojawiał się u mnie uporczywy katar i kaszel. Po wykonaniu badań dowiedziałam się, że jestem uczulona na pyłki kwiatów.
Ola
Ola
5.0
04.03.2019
Koleżanka powiedziała mi o tym miejscu. Poszłam na badania z dziećmi i okazało się, że wszyscy mamy alergię na ten sam składnik. Polecam.
Małgosia
Małgosia
5.0
03.01.2019
Jedna z lepszych przychodni w okolicy. Mają specjalistyczny sprzęt do badań i testów alergicznych. Wyniki są bardzo precyzyjne.
Filip
Filip
5.0
21.11.2018
Od lat chodzę tutaj na okresowe badania. Mam alergię na pyłki i kurz. Personel jest bardzo uprzejmy i sympatyczny.
Julia
Julia
5.0
29.09.2018
Cieszę się, że trafiłam właśnie do tej przychodni. Lekarz, Maria Perek bardzo szybko zdiagnozowała u mnie alergię pokarmową. Dzięki temu mogłam szybko zacząć leczenie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
18.10.2014
Raz tylko bylam u Pani doktor z moim synkiem w przychodni na Żółkiewskiego i nigdy więcej nie chce miec nic z tą Pani do czynienia! Po pierwsze z wielką łaską nas przyjęła gdy upomnialam się o swoją kolejkę (Pani dr chciala najpierw przyjąć swoją znajomą DOROSŁĄ kobietę, a w tych godz miala przyjmować jako pediatra) poza tym gdy już odniechcenia zbadala mojego 8 miesięcznego synka stwierdzila ze jest "lekko przeziębiony" i "nie ma leku na zahamowanie choroby" ze mamy przyjsc jak infekcja sie rozwinie!!! Przepisala mi syrop na kaszel PULNEO, jak się potem okazalo przy czytaniu ulotki syrop, który jest przezaczony dla dzieci powyżej 2 lat! Niemila,jak dla mnie bezczelna i niekompetenta "Pani doktor".Zdecydowanie niepolecam