Zawsze świeże i zdrowe pieczywo
Zawsze świeże i zdrowe pieczywo, Pekar PPH Wyroby piekarnicze, cukiernicze, ciasta, Białaczów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 20:00
Wt.
06:00 - 20:00
Śr.
06:00 - 20:00
Cz.
06:00 - 20:00
Pt.
06:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7681681475
REGON: 590594672
Dodatkowe kontakty:

44 758 16 69

Rok założenia:
1997

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pekar istnieje na rynku od 2003 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Białaczowie, w powiecie opoczyńskim, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się produkcją wyrobów piekarniczych, cukierniczych i ciast. Firmą zarządzają Alicja i Jerzy Milcarz.

Oferta

Świeże i smaczne pieczywo to podstawa zdrowego i pożywnego śniadania każdego dnia. Takie wypieki zapewni Państwu firma Pekar. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych.

Proponujemy:
  • pieczywo,
  • ciasta,
  • torty na zamówienie,
  • kajzerki,
  • chleb wiejski na zakwasie,
  • torty okolicznościowe.
Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają nam wypiekanie różnego rodzaju pieczywa. Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości produktu, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Nie używamy dodatków konserwujących i spulchniających. Opieramy się też o tradycyjne przepisy, dzięki czemu pieczywo ma tak oryginalny smak.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem, również przy wyborze produktu z naszej oferty sprzedażowej. Nieustannie wprowadzamy nowości, gdyż gusta klientów są bardzo zróżnicowane.

Uzupełnieniem ofert są bułki jasne, bułki ciemne, bułki wieloziarniste, a także pieczywo mieszane, pszenne i żytnie. Specjalizujemy się też w pieczeniu wyrobów cukierniczych, między innymi tortów na zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zamówienie, które będzie dostosowane do okazji.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do odwiedzenia piekarni Pekar, która znajduje się w Białaczowie.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Pekar PPH Wyroby piekarnicze, cukiernicze, ciasta

Pekar PPH Wyroby piekarnicze, cukiernicze, ciasta, Białaczów

Opinie (0)

Opinie o firmie Pekar PPH Wyroby piekarnicze, cukiernicze, ciasta

Tagi