Serwis i sprzedaż wysokiej klasy sprzętu komputerowego
Serwis i sprzedaż wysokiej klasy sprzętu komputerowego, PC Doktor, Kutno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7751029864
REGON: 473041225
Rok założenia:
2010

O firmie

PC Doktor to firma zarządzana przez Pawła Buczka, która zlokalizowana jest w Kutnie. Nasza działalność skupiona jest na serwisowaniu sprzętu komputerowego. Istniejemy do 2010 roku.

Oferta

Jesteśmy aktywni na rynku od ponad ośmiu lat, dzięki czemu zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie, by zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe serwisowanie sprzętu komputerowego, a także sprzedaż detaliczna. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

W skład naszej oferty wchodzi między innymi:
  • serwis dysków twardych,
  • serwis komputerów,
  • sprzedaż kart graficznych,
  • sprzedaż komputerów,
  • serwis komputerów stacjonarnych.

Nasz personel stanowią starannie wyselekcjonowani specjaliści w swojej dziedzinie, którzy są w stanie rozwiązać każdy napotkany problem. Podejmiemy się każdego wyzwania, bez względu na to, jak trudne może się wydawać. Zapewniamy fachowość i bezwzględną terminowość wykonywanych przez nas usług. Ponadto oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dodatkowo specjalizujemy się w sprzedaży kart graficznych oraz programów antywirusowych. Proponujemy również szeroki wybór akcesoriów komputerowych jak myszki czy klawiatury. Nasi pracownicy zawsze chętnie służą pomocą i po krótkiej rozmowie zawsze wiedzą czego potrzebuje klient.


Zapraszamy sprawdzenia oferty firmy PC Doktor w Kutnie.

Artykuły

Wybieramy serwis komputerowy – czym należy się kierować?
Wybieramy serwis komputerowy – czym należy się kierować?
W przypadku awarii sprzętu komputerowego konieczna jest jego wymiana na nowy lub naprawa. Serwis komputerowy wybieramy na podstawie zakresu usług oraz ceny.

Wideo

Kontakt

Kontakt PC Doktor

PC Doktor, Kutno

Opinie (2)

Opinie o firmie PC Doktor

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ariel
Ariel
5.0
12.05.2019
Polecam ten serwis każdemu, kto ma problem z danymi na martwych kompach. Gdyby nie oni musiałbym pewnie pisać magisterkę na nowo :/ Polecam PC Doktor!
Martyna
Martyna
5.0
12.03.2019
Pan Buczek to prawdziwy cudotwórca techniczny. Mój komputer wydawał się być nie do odratowania, ale po wizycie u PC Doktora śmiga jak nigdy wcześniej! Polecam!!!