Specjaliści z branży budowlanej
Specjaliści z branży budowlanej, PB Kontrakt Sp. z o.o. Sp.k., Wilkowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6970013331
REGON: 004099490
Rok założenia:
1990

O firmie

Przedsiębiorstwo budowlane Kontrakt znajduje się w Wilkowicach, w województwie wielkopolskim. W branży usług budowlanych działamy od 1990 roku. Podczas realizacji prac korzystamy z nowoczesnych technologii, a nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W naszym przedsiębiorstwie budowlanym Kontakt proponujemy naszym Klientom kompleksową i fachową obsługę inwestycji budowlanych. Nasza ekipa to doświadczeni budowlańcy z dużą liczbą realizacji na koncie. Oprócz budowy obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej, służymy fachowym wsparciem w zakresie prowadzenia nadzorów budowlanych, sporządzania ekspertyz technicznych oraz kosztorysowania robót budowlanych. Sprawnie stawiamy także budynki niezbędne w gospodarce rolnej.

Nasza szeroka oferta to:
 • modernizowanie i remontowanie budynków mieszkalnych,
 • docieplenia budynków mieszkalnych,
 • docieplenia obiektów użyteczności publicznej,
 • wykonawstwo budowli melioracyjnych,
  • jazy,
  • przepusty wałowe,
  • przepompownie,
  • oczyszczalnie ścieków.
Nasza doświadczona ekipa zapewnia wykonanie prac dekarskich. Wymienimy pokrycia dachowe i docieplimy dachy. Wykonamy obróbki blacharskie i prace ciesielskie.

Zapewniamy realizację robót rozbiórkowych i wykończeniowych. Wykonujemy także rewitalizacje obiektów zabytkowych oraz usługi wykonawstwa konstrukcji stalowych i żelbetowych.

W firmie pracuje ponad 50 osób. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, działają rzetelnie i terminowo.

Do realizacji zleceń używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Jako duża firma wykorzystujemy wszystkie nasze kompetencje oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy solidnym partnerem dla naszych klientów. Liczne certyfikaty i referencje potwierdzają naszą solidność i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt PB Kontrakt Sp. z o.o. Sp.k.

PB Kontrakt Sp. z o.o. Sp.k., Wilkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie PB Kontrakt Sp. z o.o. Sp.k.