Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6821732948
REGON: 383488996
Rok założenia:
2019

Polecane oferty

Kraków, Bieńczycki Plac Targowy
Nasz salon odznacza się tym, iż narodził się z wielkiej sympatii do włosów w nowej odsłonie. Z obse...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...
Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
Fryzjerstwo tez może być sztuką - takie motto kieruje naszymi działaniami. W salonie fryzjerskim Pi...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Pazurro Mobilny Salon Kosmetyczny Żaneta Szopa" w rejestrze gospodarczym to: 6821732948. Firma ma numer REGON: 383488996.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Polanowice w województwie małopolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2019 rok. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-090 Polanowice. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.19731N, 20.08027E. Branża Salony fryzjerskie to dziedzina, w której firma "Pazurro Mobilny Salon Kosmetyczny Żaneta Szopa" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Gabinet fryzjerski pracuje w oparciu o doskonałe produkty kosmetyczne przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu, dzięki czemu Klientki salonu są zadowolone z osiągniętych efektów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 888 930 603 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Pazurro Mobilny Salon Kosmetyczny Żaneta Szopa

Pazurro Mobilny Salon Kosmetyczny Żaneta Szopa, Polanowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Pazurro Mobilny Salon Kosmetyczny Żaneta Szopa