Oferujemy pożyczkę bez zbędnych formalności.
Oferujemy pożyczkę bez zbędnych formalności., Patrycja Repeć Usługi finansowe, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732632340
REGON: 366930385
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Usługi finansowe prowadzona przez Patrycję Repeć jest zlokalizowana w Częstochowie, w województwie śląskim. Firma działa na rynku od 2017 roku i oferuje doradztwo finansowe oraz pożyczki bez formalności.

Oferta

Nasza firma Usługi finansowe zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek pozabankowych. Proponujemy rozwiązania, które nie wymagają podpisywania zbędnych dokumentów i załatwiania skomplikowanych formalności. Gromadzenie obszernej dokumentacji przez pożyczkobiorców nie jest już potrzebne.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • pożyczki bez bik,
  • prosty kredyt,
  • doradztwo finansowe.
Udzielamy pożyczek już od 500 zł, a do 25 tysięcy. Wystarczy do tego prosty wniosek. Zapewniamy dojazd do Klienta, dlatego dodatkowe pieniądze mogą być pozyskane bez wychodzenia z domu.

Pożyczki BIK udzielamy emerytom i rencistom, osobom pracującym na umowie o prace i prowadzącym własną działalność i rolnikom.
Nasze pożyczki mogą być udzielone bez zgody poręczyciela lub współmałżonka.

Nasze pożyczki są proste i wygodne, ponieważ umożliwiamy spłacanie ich w różnych ratach. Dodatkowo istnieje możliwość odroczenia pierwszych dwóch rat.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które potrzebują dodatkowej gotówki na spełnianie marzeń, celów lub po prostu na nieprzewidziane wydatki. Pracownicy firmy w Częstochowie, to kompetentne i taktowane osoby, które z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami i terminologią kredytową.

Artykuły

Szybka pożyczka dla firm
Szybka pożyczka dla firm
Jeżeli posiadasz swoją firmę i zależy ci na jej rozwoju bez zaciągania długoterminowych kredytów w bankach, to zdecyduj się na szybką pożyczkę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Patrycja Repeć Usługi finansowe

Patrycja Repeć Usługi finansowe, Częstochowa

Opinie (3)

Opinie o firmie Patrycja Repeć Usługi finansowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
26.09.2019
Pracownik miły, wyjaśnił formalności i szybko razem wypełniliśmy papiery.
Angela
Angela
5.0
11.07.2019
Pożyczki z niskim oprocentowaniem. Wystarczy jeden telefon, a jeszcze w ten sam dzień zjawia się ktoś z oddziału. Bardzo wygodne.
Dominik
Dominik
5.0
21.05.2019
Firma godna polecenia, mają świetną ofertę gotówkową.