Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9660908590
Rok założenia:
2007

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności salonu Fryzjer na Słonecznikowej są usługi fryzjerskie. Możemy Pań...
Białystok, Pińska 2
Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży artykułów fryzjerskich. Mamy w asortymencie szeroki wyb...
Białystok, Legionowa 9/1 lok. 23-2
W naszym salonie świadczymy usługi fryzjerskie zarówno dla Pań, jak i Panów. Strzyżemy również dzie...
Każda kobieta marzy o pięknej fryzurze. W naszym zakładzie fryzjerskim staramy się urzeczywistnić t...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Pastelle. Salon fryzjerski" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 9660908590.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Białystok w województwie podlaskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2007 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Pietkiewicza 10 lok. 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 15-689 Białystok. Kompletne współrzędne GPS to: 53.15253N, 23.08198E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: pastelle5@wp.pl. "Pastelle. Salon fryzjerski" to firma działająca w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Gabinet fryzjerski pracuje w oparciu o doskonałe produkty kosmetyczne przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu, dzięki czemu Klientki salonu są zadowolone z osiągniętych efektów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 85 662 14 35.

Kontakt

Kontakt Pastelle. Salon fryzjerski

Pastelle. Salon fryzjerski, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Pastelle. Salon fryzjerski