Biuro księgowo-finansowe
Biuro księgowo-finansowe, Partner biuro rachunkowe Rafał Gierszewski, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871808312
REGON: 300098449

O firmie

Nieprzerwanie od 2005 roku prowadzimy biuro rachunkowe Partner. Trzynaście lat doświadczenia oraz fachowa wiedza sprawiły, że z każdym rokiem powiększa się grono naszych zadowolonych Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest na terenie Poznania, a jego właścicielem jest Rafał Gierszewski.

Oferta

Główne profile naszej firmy to księgowość i finanse. Nieustannie kontrolujemy rynek oraz przepisy, by być zawsze na bieżąco z publikacjami branżowymi. Zależy nam na tym, by pomyłki nie występowały, a zlecenia były realizowane na czas. Dokładamy wszelkich starań, aby to osiągnąć.

Profesjonalnie zajmujemy się obsługiwaniem spółek, osób prawnych i fizycznych. Niezależnie od rodzaju podmiotu zawsze angażujemy się tak samo, jednak z indywidualnym podejściem.

Nasza oferta obejmuje usługi finansowe. Zaliczamy do nich analizę ekonomiczno-finansową, wycenę przedsiębiorstw oraz prognozowanie zysków i strat. Oprócz tego zajmujemy się przygotowaniem wniosków kredytowych. Zrobimy wszystko, by pomóc Państwu uzyskać środki. Oferujemy również doradztwo ekonomiczne oraz opracowywanie sprawozdań finansowych.

Do proponowanych przez nas usług księgowych zaliczamy rozliczenia ZUS, prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów oraz ewidencje ryczałtowe. Klienci mogą również liczyć na podjęcie się przez nas spraw kadr oraz płac. Ponadto wykonujemy deklaracje PIT, CIT, VAT lub VAT- EU.

Dodatkowo w ofercie mamy sprawozdania GUS i NBP oraz rozliczanie PIT-ów rocznych. Kompleksowo zajmiemy się obsługą księgową, czyli dokumentacją kadrową oraz urlopową i sporządzaniem umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz świadectw pracy.

Świadczymy również doradztwo biznesowe, pomagamy w zakładaniu i rejestrowaniu działalności gospodarczych. Co więcej, pomożemy w zgłoszeniach aktualizacyjnych oraz identyfikacyjnych.

Biuro rachunkowe Partner to gwarancja fachowej obsługi księgowej.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Wideo

Kontakt

Kontakt Partner biuro rachunkowe Rafał Gierszewski

Partner biuro rachunkowe Rafał Gierszewski, Poznań

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Partner biuro rachunkowe Rafał Gierszewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna
Anna
5.0
17.05.2019
Co roku opracowują moją deklarację PIT i jestem bardzo zadowolona. Żadnych pomyłek, wszystko profesjonalnie oraz terminowo.
Adrianna
Adrianna
5.0
28.03.2019
Z przyjemnością piszę tę opinię. Korzystam z usług tego biura już od pięciu lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Pracownicy znają się nie tylko na księgowości, ale również usługach finansowych. Polecam wszystkim.
Mirek
Mirek
5.0
21.01.2019
Podatki, opłaty, księgi rachunkowe - prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest łatwe. Na szczęście z tym biurem wiele obowiązków odeszło z moich barków. Nie martwię się już tak, jak kiedyś.
Roman
Roman
5.0
23.11.2018
Przeprowadzona analiza ekonomiczno-finansowa była bardzo profesjonalna. Biuro Partner udowodniło mi, że warto skorzystać z jego usług. Podjąłem więc stałą współpracę.
Iza
Iza
5.0
02.09.2018
Naprawdę świetna obsługa finansowo-księgowa. Z nimi wiem, że moja firma jest w dobrych rękach. Odkąd współpracuję z tym biurem, mam o wiele więcej czasu dla siebie i o nic się nie martwię. Polecam serdecznie.
Renata
Renata
5.0
17.07.2018
Prowadzę własną firmę i niestety brakuje mi czasu na zajęcie się obsługą księgową. Postanowiłam więc skorzystać z usług biura rachunkowego. Wybrałam biuro Partner z polecenia znajomych. Po trzech miesiącach współpracy mogę przyznać, że jego pracownicy są profesjonalistami.