Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5420211195
REGON: 000173545
Rok założenia:
1975
Branża:

O firmie

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka" w miejscowości Białystok zajmuje się realizacją zadań związanych z utrzymaniem porządku publicznego oraz zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom. "Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka" dysponuje ograniczonymi uprawnieniami, dlatego też w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu ludzkiemu, podejmuje współpracę z przedstawicielami Policji. Realizując swoje zdania działała samodzielnie bądź wspólnie z przedstawicielami innych organów, w tym z jednostkami ratownictwa medycznego.

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka" znajduje się w miejscowości Białystok w województwie podlaskim. Siedziba mieści się pod adresem: Warszawska 3. Kod pocztowy do korespondencji to: 15-062 Białystok. "Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka" widnieje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: (numer NIP). Numer identyfikacyjny REGON to: 000173545.

Numer telefonu, pod którym można kontaktować się z nami to: 85 653 73 28. Korespondencję mailową prosimy przesyłać na adres: kwpsp@straz.bialystok.pl.

Kontakt

Kontakt Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka

Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Państwowa Straż Pożarna. Komenda Wojewódzka